PRAŠYKITE, IR JUMS BUS DUOTA. Išmokite įgyvendinti savo troškimus. Abraomo mokymas. Jerry Hicks, Esther Hicks

Produkto kodas: HIC001 Kategorija: Žymos: , , ,
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Andrius Rondomanskis
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2009
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9789955599760
 • Formatas: Popierinė
 • Džeris ir Estera Hiksai nepaprastą Abraomo (Abraomu vardu pasivadino grupė Ne Fizinių būtybių) mokymą pradėjo skleisti 1986 metais. Pirmieji klausytojai buvo jų verslo partneriai.

  Žmonės klausdavo Abraomo apie savo finansinę padėtį, sveikatą, savitarpio santykius, ir atsakymai, kuriuos pateikdavo šios Ne Fizinės būtybės, išties padėdavo jiems spręsti savo problemas. Džeris ir Estera suprato Abraomo atsakymų vertę ir nutarė juos apibendrinti, o paskui pateikti platesnei auditorijai – visiems, kurie nori gyventi geriau.

  San Antonijuje, Teksase, jie įkūrė konferencijų centrą, o nuo 1989 metų ėmė keliauti su seminarais po įvairius miestus (per metus aplankydavo apie 50 miestų). Seminarų tema buvo leidimo menas – kaip leisti tekėti Gerovės srautui. Ir šią Gerovės filosofiją dėmesį atkreipė nemažai garsių mąstytojų ir rašytojų, jie parašė šia tema daug knygų, ėmė skaityti paskaitas, vesti seminarus, vis dėlto Abraomo mokymai visų pirma sklido iš lūpų į lūpas, žmonės tokiu būdu dalijosi savo įspūdžiais ir dvasinio gyvenimo potyriais.

  Abraomas dėsto savo mokymus per Esterą Hiks. Tie paprasti, lengvai suprantami ir meilės persunkti žodžiai padeda mums geriau pažinti save ir galų gale prisiliesti prie savo Būties Šaltinio.

  Einšteinas yra pasakęs: Nieko nevyksta tol, kol kas nors nepradeda judėti. Taip, visa kas visatoje virpa tam tikru išmatuojamu dažniu. Suskaidykite šį regimai vientisą pasaulį į mažesnius bei smulkesnius komponentus ir pamatysite, jog tai, kas atrodė vientisa ir statiška, yra vyksmas – dalelių ir tuščių erdvių šokis. Patyrinėkite pačią smulkiausią kvantinę dalelę ir jūs pamatysite, kad ji atsklidusi iš šaltinio, neturinčio nei pradžios, nei pabaigos. Ši aukščiausioji jėga vadinama Šaltinio Energija…

  Jums siunčiama paprasta ir drauge nuostabi žinia: esate kilę iš meilės ir gerovės Šaltinio. Šaltinis duoda jums galią realizuoti savo troškimus, kaupti gerovę ir pritraukti gausą ten, kur anksčiau buvo nepriteklius. Jums bus siunčiami reikiami žmonės ir sukuriamos palankios aplinkybės. Štai kokias dovanas jums siunčia Šaltinis…

  Vertingiausia šioje knygoje yra 22 Abraomo pamokos, kurios padės mums siekti savo tikslų. Kad ir kur būtume, jos gali padaryti mūsų gyvenimą geresnį.

  – Louise L. Hay, bestselerio Galite išgydyti savo gyvenimą (You Can Heal Your Life) autorė.

  Paprasta, aiški ir galinga… viena galingiausių knygų iš visų mano kada nors skaitytų. Ji gali pakeisti visą mūsų gyvenimą. Duota mums su tokia meile, ši knyga yra tikras lobis.

  – Neale Donald Walsch, knygos Pokalbiai su Dievu (Conversations with God) autorius.

  Jums siunčiama paprasta ir drauge nuostabi žinia: esate kilę iš meilės ir gerovės Šaltinio. Šaltinis duoda jums galią realizuoti savo troškimus, kaupti gerovę ir pritraukti gausą ten, kur anksčiau buvo nepriteklius. Jums bus siunčiami reikiami žmonės ir sukuriamos palankios aplinkybės. Štai kokias dovanas jums siunčia Šaltinis.

  – Dr. Wayne W. Dyer, knygos Ketinimo galia (The Power of Intention) autorius.

  Ši nuostabi knyga pateko į perkamiausių sąrašus beveik iš karto, kai buvo išleista. Ne Fizinių esybių, pasivadinusių Abraomo vardu, mokymai padės žmonėms įgyvendinti savo troškimus ir gyventi laimingą bei džiaugsmingą gyvenimą.

  Pažinkite visatos dėsnius, nuo kurių priklauso jūsų sveikata, finansai, profesinė karjera ir dar daug kitų dalykų – ir jus tada apipils gausos dovanos.

  Gyventi gerai yra jūsų prigimtinė teisė. Ir ši knyga parodys jums, kaip tai pasiekti.

  Svoris 0.31 kg
  Išmatavimai 21 × 15.2 × 2 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top