RAŠYSENA: žvilgsnis į gyvenimo, meilės ir likimo paslaptis. Cash Peters

Produkto kodas: PET001 Kategorija:
Autoriai: Cash Peters
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Andrius Rondomanskis
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2004
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9955599162
 • Formatas: Popierinė
 • Rašysena tokia pat nepakartojama, kaip ir pirštų atspaudai. Kiekviena kilpelė, kiekvienas užraitėlis praneša apie jūsų silpnybes ir privalumus, apie pomėgius ir polinkius, apie praeitį ir kartais net apie ateitį. Ši knyga supažindina jus su paprastais ir patikimais rašysenos analizės metodais. Jais remdamiesi jūs galite geriau pažinti savo draugus, artimuosius, kolegas, mylimuosius ir, suprantama, save. Kalėdinis atvirukas, maisto prekių sąrašėlis, meilės laiškelis, – visa tai pasako apie žmogų daugiau, negu jis nutuokia pats.

  Gyvenimas: Ar aukšta jūsų h? Šios raidės forma ir aukštis parodo, ar jūs patenkinti gyvenimu, ar nedelsdami jį turite keisti.

  Meilė: Kur jūsų t raidės sankirta? Ji parodo, ar jūs aistringi, ar mokate mylėti, ar pakankamai atiduodate, ar turėtumėt duoti daugiau.

  Likimas: Atkreipkite dėmesį į l raidės aukštį. Ji rodo, ar jūs gyvenate taip, kaip trokštate, ar jaučiate, kad likimas jums pagailėjo sėkmės.

  Anotacija. Šioje knygoje suprantamai aprašomi rašysenos analizės metodai, kuriuos galite taikyti norėdami geriau pažinti savo draugus, kolegas, artimuosius ir save.

  Rašant išsilieja jūsų temperamentas, elgesys, jūsų gerosios ir blogosios savybės, – žodžiu, viskas, kas apibūdina jūsų individualybę. Rašysena taip pat parodo jūsų savivertės lygį, jūsų pasitenkinimą ar nepasitenkinimą darbu, jūsų elgesį bendraujant su žmonėmis, – ar jūs atlaidus ir šiltas, ar nedoras ir savanaudis. Rašysena, tikite ar ne, atspindi jūsų požiūrį į seksą ir į seksualinio gyvenimo patirtį. Tai labai specifiška!

  Tačiau gerokai svarbiau tai, kad jūsų rašysena labai akivaizdžiai rodo, kaip jums sekasi vykdyti esminius gyvenimo tikslus: ar jūs vis dar tebeieškote atsakymų į egzistencinius klausimus, ar savo paskirtį šioje žemėje jau supratote. Tai informacija, kuri reikalinga visiems; aš viliuosi, kad šioje knygoje jūs ją rasite ir pritaikysite analizuodami ir save, ir kitus žmones.

  Jums tereikės paimti lapelį popieriaus su rašysena žmogaus, kurį jūs norėtumėt pažinti geriau (manau, geriau pažinti visų pirma norite save!), tada atsiversti šios knygos puslapį su vienos ar kitos raidės rašymo pavyzdžiais ir perskaityti šalia pateiktus aiškinimus. Čia nieko nereikia studijuoti, nes aiškinimai yra labai paprasti. Ir jūs galėsite žvilgtelėti į kitų žmonių gyvenimo būdą, į jų elgesį ir to elgesio priežastis.

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top