REIKI. PRISILIETIMO PASLAPTIS. Olga Potiomkina

7.70  su PVM

Prieinamumas: Liko tik 4

Produkto kodas: POT001 Kategorijos: , , , Žymos: , ,
Autoriai: Potiomkina Olga
 • Puslapių skaičius: 320
 • Vertėjas: Dalia Elena Montvilienė
 • Redaktorius: Nomeda Rozenbergienė
 • Leidimo metai: 2011
 • Ilustracijos: juodai baltos
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786098050165
 • Formatas: Popierinė
 • Savo struktūros atžvilgiu Reiki yra ateities gydymo metodas. Jis skirtas išaiškinti energines informacines priežastis, sukeliančias vienokią ar kitokią problemą, vis vien, ar tai pablogėjusi sveikata, ar žmonių tarpusavio santykiai, ar likimas. Reiki metodo privalumai – galimybė išsigydyti pačiam ir padėti išgyti kitiems, šio metodo paprastumas ir saugumas, taip pat neabejotinai taurinanti įtaka. Reiki gydovu gali tapti kiekvienas žmogus, amžiaus apribojimo čia nėra. Knyga skiriama plačiam skaitytojų ratui.

  Knygos Reiki – prisilietimo paslaptis autorė Olga Potiomkina gimė Leningrade, baigė Leningrado universiteto chemijos fakultetą, maždaug penkiolika metų dirbo mokslinių tyrimų institutuose, tarp jų ir Talino eksperimentinės medicinos institute. Mokslininkės patirtis ir domėjimasis tuo, kas dar nepažinta, paskatino ją imtis jogos ir Reiki. Tapusi meistre, Olga Potiomkina Taline įkūrė Reiki mokyklą, kurioje suteikė iniciacijas beveik tūkstančiui žmonių. Reiki – tai metodas, kurį galima drąsiai pavadinti ateities gydymo technologija, – yra įsitikinusi Olga Potiomkina.

  Knygą Reiki – prisilietimo paslaptis galima vadinti vienu iš geriausių Reiki vadovėlių, joje skaitytojas ras atsakymus į klausimus, susijusius su Reiki poveikio mechanizmu, to poveikio reikšme sveikatai, erdvei ir likimui.

  Olga Potiomkina įkūrė netradicinę Reiki liniją Mercar, yra Mercar meistrė. Šioje knygoje ji pateikia išsamų Reiki apibūdinimą, atskleidžia, paaiškina ir tokias šio metodo gilumines slaptis, kurių tradicinės Reiki linijos meistrai neatskleidžia.

  Analizuodama skirtumą tarp tradicinių ir netradicinių Reiki linijų, autorė įtikinamai parodo, kad principinio skirtumo tarp jų nėra, nes Reiki metodo pagrindas – tas pats mechanizmas, leidžiantis universaliąją Visatos energiją perduoti per energijos kanalą, per gydovą.

  Skaitytojams prieš akis atsiskleidžia už įprasto pažinimo ribų esantis stebuklingas pasaulis, ši knyga jiems leidžia prisiliesti prie būties paslapčių, sužinoti, kokia paprasta ir viską aprėpianti yra Reiki galia, kaip ji padeda išspręsti bet kurią, net pačią sudėtingiausią mūsų gyvenimo situaciją ir problemą.

  Knygos lietuviškas leidimas yra papildytas nauja knygos dalimi: PASAULINĖ AKCIJA – ŽMONIJA PRIEŠ VĖŽĮ ARBA 8 DIENOS ROJUJE

  Skaitydami šią knygą, neklauskite: Kodėl?.. Paprasčiausiai skaitykite taip, kaip klausotės muzikos arba gėritės saulėtekiu.

  Nebūtina sekti įvykių chronologija ir stengtis logiškai suprasti jų savitarpio ryšį.

  Po išoriniu pasakojimo audiniu slypi po truputį įjungiamos energinės informacinės matricos, padedančios nuosekliai griauti vėžio energinius informacinius pagrindus.

  Visa, ko jus prašome, tai perskaityti, iškirpti Margi simbolius ir po vieną išdalinti artimiesiems. Šį simbolį gali nešiotis bet kurio amžiaus žmonės, gali ir vaikai, ir senukai, taip pat tie, kurie šios knygos nėra skaitę, ir tie, kurių, laimė, nėra ištikusi ši bėda.

  Pagal Visatos dėsnį informacija sklinda erdvėje. Tame procese žmonių vaidmuo svarbus ir toli gražu ne paskutinis, tiesiog mes šio vaidmens nesuvokiame taip plačiai ir taip giliai, kaip yra iš tikrųjų.

  Daugiau kaip dešimt tyrinėjimų ir praktikos metų leido man sukurti metodą, kurį pavadinau IMA – informacinių matricų ir energinių informacinių projekcijų metodu, padedančiu atsekti informacinę ligų priežastį. Tai, kad bet kuri liga turi informacinį pagrindą, ne mano susigalvojimas, tai buvo parašyta prieš daugelį amžių: eilutė iš Jono evangelijos Pirmiausia buvo Žodis… visiškai akivaizdžiai nusako šį teiginį.

  Senovėje dar ir taip žiūrėta į išgijimą: Nuo ko susirgai, tuo ir gydykis, vadinasi, ligos priežastį galima ir būtina gydyti pasitelkus informaciją. Tuo remiasi IMA, o IMA principais remiasi jums siūlomas ekskursas į nežinomus, tačiau kiekvieno žmogaus turimus savo pačių visatos pasaulius.

  Malonaus ir naudingo skaitymo!!!

   

  Svoris 0.44 kg
  Išmatavimai 21.5 × 15 × 2.5 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top