REIKI TAO TE KI. Senoji Reiki kilmė. Praktinis vadovas. Idris Lahore

Produkto kodas: LAH001 Kategorija: Žymos: , ,
Autoriai: Lahore Idris
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Audronė Šepetauskaitė
 • Redaktorius: Lidija Girevičienė
 • Leidimo metai: 2011
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786098050219
 • Formatas: Popierinė
 • Mano ketinimas

  Panašu, jog kiekvienam dalykui ateina savas laikas; man jau greitai šešiasdešimt ir aš nusprendžiau perduoti viską, ką anksčiau nemaniau esant prioritetu ir, dar daugiau,- savalaikiu „atskleisti“ visuomenei dalyku. Ir štai atėjo laikas papasakoti viską, ką žinau apie Reiki. Kai kurie žmonės mano, jog tai darau dėl nepaliaujamo savo klausytojų spaudimo ta tema. Tiesa ta, jog laikas, aplinkybės ir dabartiniai žmonės padarė tai įmanomu. Nes daugeliui vyrų ir moterų tai, ką ketinu pasakyti, bus priešinga tam, kuo jie iki šiol tikėjo; kitiems tai bus atvėrimas; o dar kitiems tai bus patvirtinimas to, ką jie daugiau ar mažiau sąmoningai jautė. Darau įnašą Reiki istorijoje ir praktikoje, bet tiesa man nepriklauso, ir tai, ką ketinu pasakyti, yra didžiosios Istorijos fragmentas. Tai vienas paaiškinimas, viena įžvalga tarp daugelio kitų. Aš tikiu, jog Istorija yra sudaryta iš daugybės mažų istorijų ir biografijų kiekvieno, jose dalyvavusio; kiekvienas savaip prie jos prisidėjo ir kiekvienas „istorikas“ savaip nušviečia Istoriją. Tik nedaugelis religinių fanatikų arba dogmatiškų materialistų karteziečių vis dar tebesugeba tikėti istoriniu objektyvumu. (O taip, tai tikėjimas!)

  Mano požiūriu visos istorijos yra tikros, net tos, kurios yra melagingos! Kaip ta istorija, kurią ponia Takata, Reiki skleidėja Vakaruose, sugalvojo apie Reiki. Priežastis ta, kad jos visos turi prasmę ir ketinimą.

  Kas apibūdina žmogų? Tai, kad jis sugeba suteikti prasmę savo veiksmams. Visos mitologijos ir religijos (netgi tada, kai jos pretenduoja būti vienintelės tiesos nešėjos) remiasi istorijomis, kurios akivaizdžiai nėra teisingos, bet kurios turi prasmę ir ją suteikia siekdamos tikslo. Tai reiškia, jog už veiksmų slepiasi žmogaus ketinimas. Gyvūnai ir augalai tokios laisvės neturi ir yra organinio žemės gyvenimo „ketinimo“ subjektai: gimimas, augimas, irimas, mirtis ir gyvybės perdavimas.

  Nei vienai akimirkai nepretenduoju į objektyvumą; ir taip pat nemanau, jog mano požiūris yra teisingesnis nei kito, ir nemanau, jog mano praktika yra geresnė už kito. O kalbant apie kritiką, kurią pateiks kiti žmonės aš manau, ji bus verta tų, kurią ją išreiškė, ir neabejoju jų geru tikėjimu, gera valia ir gerais ketinimais.

  Vienas iš mano tikslų yra sudaryti sąlygas kuo daugiau vyrų ir moterų pasinaudoti šio metodo praktikomis arba gauti iš jų naudos. Daugybė žmonių, susidomėjusių pirmos pakopos iniciacija, patvirtina mano sprendimą, kurį padariau po daugybės metų (dėl priežasčių, kurias paaiškinsiu vėliau) galų gale apsispręsti ir šią iniciaciją suteikti. Du šimtai žmonių susirinko į pirmos pakopos iniciaciją, kurios metu buvo perduota daugybė šioje knygoje pateiktų aspektų.

  Energiniame lygmenyje daug dalyvių niekada nėra kliūtis; atvirkščiai, tai yra didelis privalumas. Tai – tarsi daugybė visatos ar žmonijos „dalių“ susirinktų kartu. Šis didelis skaičius sudaro galimybę atstovauti didelei žmonių įvairovei, o tada jėga gali dar stipriau pasireikšti. Krikščionys žino posakį „Kai du arba trys susirenka Tiesos, Meilės ir Jėgos vardu, tuomet Tiesa, Meilė ir Jėga yra tarpe jų“.

  Reiki buvo paskleista taip plačiai per pastaruosius du dešimtmečius todėl, kad jos lengva išmokti, o tai taip pat veda prie didelių kokybės skirtumų; tai viena iš priežasčių, kodėl aš ilgą laiką atsisakydavau tokio tipo mokymų kurso, nes maniau, jog neįmanoma per dvi dienas išmokyti Reiki. Galiausiai sutikau atsakyti į šį iššūkį. Aš taip pat sutikau daug vyrų ir moterų, kurie turėjo kitų linijų pirmos Reiki pakopos iniciacijas, ir mačiau, jog daugelis jų labai rimtai žiūri į mokymąsi ir praktikavimą, su didele meile tam, ko išmoko iš Reiki.

   

  Svoris 0.31 kg

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)

  ×

  Pasinaudokite galimybe iki lapkričio galo. Expired!
  00 Days
  00 Hrs
  00 Mins
  00 Secs
  Scroll to Top