REZONANSO MENAS: savęs įvaldymas ir suderinimas. Jasmuheen. E. knyga (PDF formatas)

5.00  su PVM

Produkto kodas: JAS006 Kategorija: Žyma:
Autoriai: Jasmuheen
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Lilija Talmantienė
 • Redaktorius: Lidija Girevičienė
 • Leidimo metai:
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786094690259
 • Formatas: Elektroninė PDF
 • REZONANSO MENAS – Savęs įvaldymas ir suderinimas

  Rezonanso menas – Savęs įvaldymas ir suderinimas parašytas kaip visiems laikams tinkantis vadovas, skirtas asmeninių galių ir savikontrolės meistriškumo ugdymui. Ši knyga – tiek asmeninių Jasmuheen tyrinėjimų, tiek ir iš Pakilusių Mokytojų gautos informacijos rezultatas.

  Vienas svarbiausių šios knygos tikslų – nutiesti tiltus tarp mokslo ir religijos, tarp fizinio ir eterinio pasaulių, tarp Rytų ir Vakarų kultūrų.

  Rezonanso menas praktiškai nurodo, kaip pasinaudoti paprastais ir sudėtingesniais meditacijų metodais, kaip atlikti tam tikras savęs programavimo technikas, norint save suderinti bei išmokti valdyti savo mintis, kad galėtume kurti norimą tikrovę ir gyventume tikslingai bei aistringai.

  Ši knyga plataus diapazono: nuo meditacijos ir telepatijos iki Visatos dėsnių ir Šviesos Brolijų egzistavimo.

  1998 metais Rezonanso menas buvo 2 knyga geriausiai perkama Vokietijoje ezoterinių knygų sąraše.

  Šią knygą taip pat skiriu v i s i e m s, ieškantiems paprastumo, tiesos, tikslo ir gyvenimo džiaugsmo.

  Pratarmė, parašyta 1997 gruodžio mėnesį.

  Po knygos Rezonanso menas – neskaitant trilogijos Įkvėpimai, kur surašiau visus gautus mokymus, – parašiau knygą Maitintis šviesa (Living on Light)(C). Vokietijos leidyklos KOHA Verlag dėka, ši mano ketvirtoji knyga sulaukė gan didelio pasisekimo įvairiose Europos šalyse. Rašydama Maitintis šviesa, maniau, kad dauguma ją skaitančių žmonių bus pirma perskaitę Rezonanso meną ir todėl jau bus gerokai susiderinę bei patys atsakingi už save.

  Maitintis šviesa buvo parašyta tiems kariams, kurie jau susiderinę ir susijungę su savo Dieviškuoju Vidiniu balsu. Dalijausi savo eksperimentais ir asmenine patirtimi su tais, kurių džiaugsmo kupinos širdys jau aiškiai juos vedė tuo pačiu keliu.

  Pasirinkti maitintis vien šviesa įmanoma tik įvaldžius save įvairiais lygmenimis ir tiems, kurių šviesoraštyje tai užkoduota. Dauguma žmonių, praėję tokį procesą (žr. 27 skyrių), po tam tikro laiko vėl pradeda valgyti, bet tai daro ne iš būtinybės maitintis, bet grynai dėl valgymo malonumo ir jau būna gerokai laisvesni. Jie jau būna išsivadavę iš labai ribojančios nuostatos jei nevalgysi – numirsi. Taip, šis supratimas yra teisingas tiems, kurie vis dar gyvena kaip nesuderinti instrumentai, bet jis nebūtinai galioja žmogui, kuris sąmoningai eina savęs įvaldymo keliu. Sugebėjimas gyventi fiziniame pasaulyje maitinantis vien šviesa – tik labai nedidelė dalelė to, ką aš įvardiju kaip šalutinis produktas, kuris atsiranda, kai imi spinduliuoti savo Aukščiausios Esaties didingumą.

  Rašydama Rezonanso meną atlikau dalelę asmeniškos tarnystės darbo. Šiuo darbu siūlau gerai patikrintą informaciją bei priemones, galinčias įkvėpti žmones pradėti savęs suderinimo procesą bei leisti jiems suvokti, jog kiekvienas yra pats už save atsakingas. Tik tie žmonės, kurie yra jau neabejotinai kažkiek susiderinę, gal ir susidomės galimybe patikrinti, ar tikrai galime pasirinkti maitinimąsi vien prana.

  Svarbiausias dalykas, su kuriuo supažindinu šios knygos skaitytojus, yra tas, jog mes visi esame energijų sistemos ir ką būdami jomis iš tikrųjų galime pasiekti. Kaip sakė Jėzus: Viską, ką padariau aš, jūs taip pat galite padaryti – ir dar daugiau.

  Vienas svarbiausių Rezonanso meno tikslų yra nutiesti tiltus tarp pasaulių: tarp eterinio ir fizinio pasaulių, tarp mokslo ir religijos, Rytų ir Vakarų. Sujungę pasaulius, kad galėtume susikurti tokį veikiantį asmeninį tikrovės modelį, kuriame gerbiama viskas, kas egzistuoja, ir matydami savo individualaus šviesoraščio vietą Didžiajame Dieviškajame Šviesoraštyje, esame kviečiami pademonstruoti savo nepriekaištingą meistriškumą.

  Būdami tobulais meistrais, tampame daug efektyvesne globaline jėga, galinčia daug stipriau ir pragmatiškiau kurti visos planetos transformaciją. Tai vyksta per mūsų darbą, apibendrintai vadinamą MAPS – (Movement of an Awakened Positive Society), pažodžiui: Judėjimas atsibudusios pozityvios visuomenės – JAPV. Esame socialinės, švietimo, ekonominės ir politinės sferų MAPS‘o ambasadoriai. Kiekvienas iš mūsų turime įteikti savo dovaną šiai planetai ir kiekvienas gyvenantis Žemėje žmogus turi galimybių pozityviems pokyčiams. Išsigrynindami pamatome, kokią dovaną galime padovanoti savo planetai, o savęs išgryninimo (išsivalymo) procesas prasideda nutarus būti atsakingu už save. Tame atsineštos dovanos atradime ir yra dalis gyvenimo iššūkio ir džiaugsmo, tačiau tai priklauso nuo to, kaip žiūrime į gyvenimo kelionę, t.y. nuo mūsų pačių perspektyvos. Sugebėjimas veiksmingai ją parodyti yra menas rezonuoti (su Aukščiausiąja Esatim. – Vert.)

  Taigi, šioje knygoje duodama informacija ir citatos turėtų paprasčiausiai įkvėpti pradėti arba tęsti toliau savo asmeninio supratimo kelionę. Gyvenimas mums dosniai teikia daug nuostabios patirties, kurios dėka nuolat kinta realybės suvokimas. Pastraipos, kurias cituoju iš kitų knygų, mane įkvėpė ir leido patirti naujų įžvalgų, kurios padėjo susikurti savo modelį. Visai nesvarbu, kaip vadiname Dievybę – Dievu, Buda, Alachu ar Aukščiausiuoju Protu – visi galime susikoncentruoti į tą kuriančiąją jėgą ir pakviesti, kad ji visapusiškai pasireikštų per mus kiekvieną gyvenimo akimirką.

  Jasmuheen.


  E. knygą yra PDF formatu.
  Knygą galite įsikelti 3 kartus į skirtingus prietaisus. Nuoroda aktyvi 7 dienas nuo įsigijimo laiko.

  Šią elektroninę knygą galima parsisiųsti į savo asmeninius elektroninius prietaisus tik asmeniniam naudojimui. Jūs neturite teisės šios elektroninės knygos ar jos dalies atkurti (taip pat ir spausdinti), dovanoti, parduoti, skolinti, nuomoti, publikuoti, transliuoti, perduoti ar kitaip platinti arba suteikti leidimą kitam asmeniui naudotis šia elektronine knyga. Jūs neturite teisės pakeisti šios elektroninės knygos turinio, įskaitant, tačiau neapsiribojant, iš dalies pakeisti arba ištrinti iš šios elektroninės knygos informacijos apie autorines teises, šios elektroninės knygos naudojimo nuorodas ar bet kurios kitos teisinės informacijos. Šiai elektroninei knygai sukurti buvo naudojama apsaugos sistema, leidžianti apsaugoti jos turinį nepažeidžiant naudojimo patogumo. Šios elektroninės knygos dokumentas yra pažymėtas Jūsų asmeniniais ir pirkimo duomenimis.

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top