-69%

SAULĖS DĖSNIAI. Ryuho Okawa

6.40  2.00  su PVM

Prieinamumas: Turime

 • Puslapių skaičius: 184
 • Vertėjas:
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai:
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786098050806
 • Formatas: Popierinė
 • Nesibaiminkite šiurpios ateities. Likimą galite susikurti savais gebėjimais, savomis pastangomis. Galite susikurti save, galite sukurti savo visuomenę, galite sukurti Žemės ateitį.
  – MOKYTOJAS RYUKO OKAWA
   
  Tamsiausia visada būna prieš pat aušrą. Pasaulis išgyvena audringų ekonominių, politinių ir religinių iššūkių laiką, dabar yra apokaliptinių pranašysčių ir katastrofiškų gamtinių nelaimių metas. Bet mes privalome atsiminti, kad istorijoje po audringų laikų įvyksta didieji žmonijos pažangos šuoliai. Kai mes čia kalbame, virš horizonto jau kyla pati nuostabiausia Saulė, kokia kada nors buvo regėta – naujosios aukso eros pranašė. Švytinčios Dievo Tiesų šviesos rasite ir šios knygos puslapiuose.
   
  Šią nepaprastą ataskaitą apie Dievo Dėsnius Mokytojas Ryuho Okawa parašė dėka savo gebėjimo regėti praeities, dabarties ir ateities tūkstantmečių iššūkius bei laimėjimus. Mokytojas Okawa aiškina, kaip ir kodėl Dievas sukūrė visatą ir visa, kas joje egzistuoja. Jis parodo, kaip gyvenimas harmonijoje su Dievo Tiesomis suteikia mums galios transformuoti savo planetą, nukreipti ją nuo katastrofos link meilės bei kurti sandraugą tarp visų religijų ir rasių žmonių. Kai žydai, krikščionys, musulmonai ir budistai supras, kad visi esame kilę iš vieno šaltinio, jų širdys prisipildys įkvėpimo nutraukti tūkstančius metų besitęsiančius konfliktus, jie atleis vieni kitiems ir pagaliau vieni kitus priims. Kai Dievo Tiesas padarysime savo pačių išminties dalimi, ekonominiai ir politiniai pasaulio lyderiai ims ieškoti naujų tarptautinių problemų sprendimų ir sukurs naują tvarios gerovės ekonomiką, tad amerikietiškosios svajonės žmonės siekti galės visame pasaulyje. Pasitelkę vidinės meilės ir išminties galią, mes tikrai paneigsime pranašystes apie pražūtį. Laimę Žemėje sukurti padėsianti paslaptis paprasta: mums tereikia suvokti, kaip Dievas mus brangino ištisą begalybę ir įsileisti Jo gailestingą meilę į savo gyvenimus. Susibūrę draugėn kaip vienos planetos iš vieno šaltinio kilusi viena žmonija, mes sukursime naują dvasingumo erą, paremtą Dievo Tiesomis – tomis, kurios atskleistos šioje keistis raginančioje knygoje.
  Tegu jūsų neišgąsdina mistinis šios knygos aspektas, antraip praleisite nepaprastą progą praturtinti savo gyvenimą naujomis įžvalgomis, prasmėmis ir ramybe ir negausite atsakymų į pačius giliausius dvasinius klausimus, į kuriuos šioje knygoje atsako Mokytojas Okawa. Atsakymai buvo gauti per dieviškąją apvaizdą netrukus po to, kai Mokytojas pasiekė nušvitimą. Ar mums palikus šį pasaulį sąmonė tiesiog baigiasi, ar mes pradedame amžinąjį dvasinį gyvenimą? Ar reinkarnacija iš tikrųjų egzistuoja? Ar tiesa, kad esame gimę iš pirmapradės nuodėmės? O gal Mokytojas tikrai gali mums paaiškinti, kodėl egzistuoja Dangus ir Pragaras ir koks iš tiesų yra pomirtinis gyvenimas? „Saulės dėsniai“ ne tik atsako į šiuos amžinus klausimus, bet ir atskleidžia slaptingą Žemės atsiradimo istoriją, praneša Tiesas apie glaudžias Žemės sąsajas su kitomis visatos vietomis ir pasakoja dar negirdėtą sudėtingą žmonijos istoriją. Tegu šios knygos Tiesos parodys jums ir mūsų bendrus iššūkius, ir papasakos, kokia nepaprastai šlovinga ateitis mūsų laukia.  
  Te šie žodžiai suvirpina jūsų sielą ir te jus apima naujas džiaugsmas, kai susijungsite su bendru šaltiniu, iš kurio kilę visi tikėjimai ir visos gyvos būtybės.

   

  Knygos pristatymas youtube:

      

   

   

  Knygos pagrindu yra sukurtas animacinis filmas:

      

   

   

  Kitos Mijalbos leidykloje išleistos to paties autoriaus knygos:

   

   

   

   

   

  Svoris 0.27 kg
  Išmatavimai 21.3 × 15.2 × 1.6 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)

  ×

  Pasinaudokite galimybe iki lapkričio galo. Expired!
  00 Days
  00 Hrs
  00 Mins
  00 Secs
  Scroll to Top