SEPTYNI SĖKMĖS LYDIMŲ ŽMONIŲ ĮPROČIAI. Asmenybės pokyčių pamokos. Stephen R. Covey

Produkto kodas: COV001 Kategorija:
 • Puslapių skaičius: 368
 • Vertėjas: Virginija Šileikienė
 • Redaktorius: A. Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2006
 • Ilustracijos:
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN:
 • Formatas: Popierinė
 • Pažadu, kad knyga ši knyga suteiks jums malonią pamoką. Sužinotais dalykais pasidalykite su mylimais žmonėmis. O ką būsite išmokę, pradėkite taikyti praktiškai. Prisiminkite štai ką: jei mokotės, tačiau nieko nedarote, tai reiškia, kad mokotės visiškai perniek. Jei turite žinių, tačiau jų netaikote, tai visos jūsų žinios nieko vertos.
  Man pačiam gyvenimas su septyniais įpročiais yra tarsi nuolatinė kova visų pirma todėl, kad mums tobulėjant randasi naujų gyvenimo iššūkių. Galima sakyti, gyvenimas yra kaip sportas slidinėjimas, tenisas, golfas ar koks kitas. Kiekvieną dieną nuoširdžiai stengiuosi gyventi taip, kaip diktuoja šie principais grįsti įpročiai, ir kiekvieną dieną esu drauge su jumis.
  -Stephen R. Covey

  stephen.covey@franklincovey.com
  www.stephencovey.com

  APIE AUTORIŲ

  Stephenas R. Covey’us visame pasaulyje pripažintas valdymo ir vadovavimo specialistas, šeimos ugdymo ekspertas, mokytojas, organizacijų konsultantas bei knygų autorius. Organizacijas ir šeimas jis moko lyderiškumo meno ir gyventi pagal teisingus principus. Daktaras Covey’us Harvardo universitete įgijo magistro laipsnį, o Brighamo Youngo universitete daktaro laipsnį; Brighamo Youngo universitete jis vėliau buvo organizacijų funkcionavimo ir verslo vadybos profesorius, taip pat universiteto ryšių su visuomene direktorius ir prezidento padėjėjas.
  Daktaras Covey’us yra kelių populiarių knygų autorius. Žinomiausia Žmonės, kuriems labai sekasi, ir septyni jų įpročiai (The 7 Habits of Highly Effective People). Ši jo knyga vienas iš geriausių XX amžiaus darbų apie verslą, ji įtraukta į geriausių visų laikų šios srities knygų dešimtuką. Septyni įpročiai išversta į trisdešimt dvi kalbas ir išleista bendru 15 milijonų tiražu. Kiti jo literatūriniai kūriniai buvo parduoti 20 milijonų tiražu.
  Stephenui R. Covey’ui, devynių vaikų tėvui ir keturiasdešimt trijų anūkų seneliui, organizacija National Fatherhood Initiative suteikė garbingą 2003 metų Tėvo vardą. Kaip sako pats daktaras Covey’us, tai pats didžiausias jo gyvenimo pasiekimas.
  Kiti jo apdovanojimai: Tomo Moro koledžo medalis už ištikimą tarnystę žmonijai; 1999 metais geriausio oratoriaus vardas; 1998 metais tarptautinis sikhų fondo apdovanojimas; 1994 metais tarptautinis verslininko apdovanojimas ir Nacionalinis apdovanojimas už viso gyvenimo pasiekimus verslo valdymo srityse. Taip pat daktaras Covey’us yra vienas iš 25 žurnalo Times išrinktų įtakingiausių amerikiečių ir apdovanotas septyniais garbės daktaro laipsniais.
  Daktaras Stephenas R. Covey’us yra vienas iš bendrovės FranklinCovey įkūrėjų ir jos vicepirmininkas. Bendrovė turi padalinius 123 pasaulio šalyse. FranklinCovey vadovaujasi daktaro Covey’aus vizija ir siekia įkvėpti bei paskatinti keistis ir tobulėti viso pasaulio žmones bei organizacijas.

  Svoris 0.43 kg
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top