-39%

ŠEŠĖLIAI PRIEŠ AUŠRĄ. Teal Swan

6.60  4.00  su PVM

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: SWA001 Kategorijos: , , , Žyma:
Autoriai: Swan Teal
 • Puslapių skaičius: 240
 • Vertėjas: Andrius Rondomanskis
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2016
 • Ilustracijos: nėra
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786094690297
 • Formatas: Popierinė
 • Knygos autorė Teal Swan pasakoja apie savo skausmingą ir tragišką patirtį. Nuo pat vaikystės ji trylika metų buvo prievartaujama, tačiau paskui sugebėjo visiškai pakeisti gyvenimą. Dabar ji yra žinoma dvasinė lyderė ir mokytoja, turinti milijonus sekėjų visame pasaulyje.

  Teal Swan šioje knygoje pateikia 29 nuostatų rinkinį, kurias ji suformulavo savo dvasinio išgijimo kelionės metu. Autorė tikisi, kad šis rinkinys padės ir kitiems transformuoti savo kančią į džiaugsmą, o neapykantą – į meilę.

  Ištrauka iš knygos:

  Mes visi esame girdėję, kaip svarbu mylėti save. Bet jeigu kas nors pasako, kad meilė sau yra viskas, ko mus apskritai reikia, mes pasijuntame kaip darželinukai, kuriems davė išspręsti fizikos uždavinį iš aukštosios mokyklos kurso. Sutrikę klausiame, nuo ko pradėti. Mes jau seniai savęs nemylime  ir visai nenutuokiame, kaip tą meilę pažadinti.

  Mes netgi nekenčiame savęs ir mūsų neapykanta dažnai būna aistringa. Visa tai puikiai žinau, nes esu šios srities ekspertė. Nekenčiau savęs. Bet tai buvo anksčiau…

  Mano kelionė į naują gyvenimą buvo ilga ir sudėtinga. Ji prasidėjo tada, kai aš supratau, kad nebegaliu daugiau savęs niekinti. Nusprendžiau rasti būdą, kaip save pamilti. Šioje knygoje aprašiau ir skausmingus savo potyrius, ir tuos metodus, kurie padėjo man viską pakeisti.

  Pirmoje knygos dalyje rasite mano gyvenimo istoriją. Ją perskaitę pamatysite, kad pamilti save gali net ir į visišką neviltį puolę žmonės – tokie, kokia buvau aš. Esu gyvas įrodymas, kad meilę sau mes galime pažadinti netgi pačiomis nepalankiausiomis gyvenimo aplinkybėmis. Net ir po juodžiausios nakties išaušta rytas.

  O antroje knygos dalyje aš pateikiu jums „įrankių rinkinį“. Tai 29 nuostatos, kurias suformulavau savo kelionėje. Jos ir buvo didžiosios transformacijos pamatas. Tai yra svarbiausios mano išmoktos pamokos. Tikiuosi, jos padės ir jums. Sveikinu visus, kurie nuspręs pakartoti mano kelią. Galėsite žingsniuoti mažesniais ar didesniais žingsniais – tai priklausys nuo jūsų pasiruošimo. Žinoma, ir nuo emocinės būsenos. Kuo daugiau širdyje skausmo, tuo stipresnis troškimas keistis. Žinokite, kad pasiryžę keliauti jūs nieko neprarasite, o laimėti galite daug – tai bus gyvenimas, kupinas meilės.

   ***

  Skaitytojos atsiliepimas apie Teal Swan knygą „Šešėliai prieš aušrą“

  Kiek save pamenu, visuomet rūpėjo kiti žmonės ir jų laimė. Kai man suėjo maždaug 30 metų, pradėjau domėtis ir savimi. Praėjo dar daug metų, kol susitikau save. Ir tai buvo vienas svarbiausių susitikimų, vienas maloniausių meilės romanų. Taip prasidėjo etapas, kai į mano gyvenimą atėjo daug žmonių, kurių nepažinojau ligi šiol.

  Studijuodama psichologiją daug skaičiau apie vidinį vaiką ir santykį su juo žmogui augant. Tačiau tikrasis susitikimas su vidiniu vaiku įvyko tik tada, kai man buvo labai blogai. Aš nusprendžiau prisiimti atsakomybę už save. Aš nusprendžiau padovanoti sau meilę. Tokią, kokią galėjo duoti man tėvai. Bet nedavė. Tą dieną suvokiau, kad mylinčiu tėvu ir mylinčia mama sau galiu tapti aš pati. Kai pagaliau išdrįsau save pamilti, Visata man dovanojo susitikimą su Teal Swan. Ji – nuostabi moteris. Ji – nuostabi siela, savo pasidalinimais tiesianti ranką visiems, kurie nori gyventi savo gyvenimus.

  Teal Swan gyvenimo istorija nevienareikšmiška, todėl linkiu kiekvienam atrasti ją savaip. Pasakysiu tik tiek: jos asmeniniai išgyvenimai ir unikalios galios gali padėti visiems, kurie nori mylėti save ir kitus. Nori atrasti tikrąją save? Nori sužinoti, kas tu esi? Atsiversk Teal Swan knygą “Šešėliai prieš aušrą” ir leiskis kartu su autore į kelionę savęs link.

  Ką dabar darytų žmogus, kuris save mylėtų? Įsileiskime šį klausimą į svečius bent vieniems metams. Įpraskime jį užduoti sau kaskart, kai mums tenka priimti vieną ar kitą sprendimą. Išmokime įsiklausyti į savo vidų ir susiderinti su meilės vibracijomis. Girdžiu, kaip kužda žmonės: mylėti save – tai didelis egoizmas. Tai yra labai paplitęs mitas, skatinantis žmones tapti nelaimingais. Mylėti save yra gėris. Mylėti save su viskuo – didis išbandymas. Teal Swan padeda tiems, kurie pavargo nuo psichologinių analizių, kurie nebenori pjaustyti savo asmenybės į dalis, knaisiotis praeityje ar pan.

  Autorė savo knygoje pateikia įrankius, kurių naudojimas gali būti labai įvairus. Kiekvienas skaitytojas atsirinks, ko jam reikia labiausiai. Teal žaismingai ir su humoru siūlo visa tai daryti bent metus. Tačiau neabejoju, kad norėsis save mylėti daug ilgiau. Bent jau taip nutiko man. Nuostabiausia, kad su sveika savimeile atsirado ne tik daugiau vidinės darnos, bet ir vidinės drąsos mylėti kitus. Nebijant, kad kažkam tos meilės ims ir neužteks. Esu psichologė ir mano tikslas yra dalintis viskuo, kas gali padėti žmonėms gyventi darnoje su savimi. Norint pasveikti, nebūtina eiti pas dvasios specialistus. Norint pasveikti, reikia eiti susitikti su savimi. Šiandien. Kodėl? Kaip moko autorė, „kai pradedame mylėti save, visos kitos gyvenimo sritys susitvarko savaime“.

  Artėja didelė atgimimo šventė. Teal Swan užduoda klausimą: kaip šiandien atrodytų mano gyvenimas, jeigu aš prisiimčiau visišką atsakomybę už save, jeigu atsikratyčiau praeities šešėlių ir nebesinešiočiau senų nuoskaudų bei kaltės jausmo? Kviečiu atgimti. Kartu ir atskirai. Drąsiai ir švelniai. Tikiu, kad ši knyga bus puiki dovana sau ir artimam. Skaitykim ir mylėkim.

  Ramunė Želionienė

  Svoris 0.34 kg
  Išmatavimai 21.5 × 15 × 2 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top