SIELOS, PROTO IR KŪNO MEDICINA. Visapusiška sielos gydymo metodika, padedanti būti sveikiems ir gyvybingiems. Dr. Zhi Gang Sha

6.00  su PVM

Neturime

Produkto kodas: SHA001 Kategorijos: , Žymos: ,
Autoriai: Zhi Gang Sha
 • Puslapių skaičius: 352
 • Vertėjas: Tadas Jurevičius
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2010
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9789955599951
 • Formatas: Popierinė
 • Kelis paskutinius dešimtmečius vis labiau populiarėjo ir galiausiai sulaukė visuotinio pripažinimo įvairios proto ir kūno medicinos formos. Šie gydymo metodai pabrėžia proto ir kūno ryšius, o jų kūrėjai teigia, kad mūsų psichologinės ir emocinės būsenos veikia fizinę sferą. Žodžiu, gydo tokie dalykai kaip relaksacija, meditacija, įsitikinimai, lūkesčiai, pozityvūs ketinimai. Toks gydymas paremtas principu, kad protas yra aukščiau materijos. Proto ir kūno medicinos tyrinėjimai plečiasi, jos metodai taikomi ligoninėse, tokio gydymo išlaidas kompensuoja sveikatos draudimo organizacijos.

  Kaip vakarietišką ir rytietišką išsilavinimą turintis gydytojas praktikas, manau, kad proto ir kūno medicina yra žingsnis į priekį. Tačiau to maža. Šios metodikos ignoruoja patį svarbiausią veiksnį – sielą. Siela yra sąmoninga, supratinga ir kūrybinga. Taip pat ji turi galią gydyti ir laiminti. Gydyti gali ne tik jūsų pačių siela (turiu omenyje jūsų kūno sielą), bet ir jūsų organų sistemų, atskirų organų, net ląstelių sielos. Svarbu, kad mes galime susisiekti su savo kūno, organų sistemų, atskirų organų ir ląstelių sielomis ir paprašyti jų, kad jos gydytųsi pačios.

  Sielos, proto ir kūno medicina grįsta sielos galios veikimu, dėl to ji yra novatoriška ir XXI amžiuje padarys perversmą. Ji akcentuoja principą siela aukščiau materijos. Šis principas papildo aukščiau minėtą proto ir kūno medicinos principą. Sielos, proto ir kūno medicinos esmė yra sielos gydymas. Visų pirma gydyk sielą – tada pasveiks protas ir kūnas.

  Mokydamiesi šio metodo, jūs bendrausite su savo kūno, jo sistemų, organų ir ląstelių sielomis ir prašysite, kad jos gydytųsi pačios. Be to, galima tiesiogiai kreiptis į visus Budas, šventuosius, gydančiuosius angelus, pakylėtuosius mokytojus ir Dieviškąją Esybę (visas esybes, kurias jūs tikite) ir prašyti jų gydymo bei palaiminimų. Žmonės žino, kad gali kreiptis į dvasinį pasaulį ir kad malda gydo, tačiau jų gaunami rezultatai anaiptol nevienodi. Taip yra dėl to, kad egzistuoja tam tikri principai ir dėsniai, kurių reikia laikytis, jei norime dvasinio pasaulio pagalbos. Knygoje mokysiu jus šios gilios išminties ir atskleisiu, kaip praktiškai taikyti šį turtą.

  Sielos, proto ir kūno medicinos esmė yra praktinės priemonės. Didelė šių technikų dalis buvo kruopščiai saugoma nuo pat Geltonojo Imperatoriaus laikų, vadinasi, joms daugiau kaip penki tūkstančiai metų. Jų veiksmingumu įsitikino dešimtys milijonų Kinijos gyventojų. Šioje knygoje rasite aprašytas gydomąsias programas, taip pat kalbėsime apie profilaktines priemones, grąžinančias ir palaikančias sveikatą, gerinančias gyvenimo kokybę, ilginančias jo trukmę.

  Gydomosios sielos, proto ir kūno medicinos technikos veikia jūsų kūno sistemų, organų ir ląstelių sielas ir sąmones. Jos tiesiogiai ir akimirksniu veikia ląstelių viduje esančią materiją ir išorinę energiją. Taip pat jos veikia emocinį kūną ir padeda susidoroti su tokiomis neigiamomis emocijomis kaip depresija, nerimas, baimė, pyktis ir sielvartas. Be to, šios technikos veikia mentalinį kūną ir padeda atsikratyti iliuzijų ir sumaišties. Pagaliau jos palieča ir dvasinį kūną – padeda jums išvalyti blogą karmą.

  Knyga iškelia unikalią materijos,energijos ir pranešimo teoriją, kuri paaiškina ligos priežastį. Teorija skelbia, kad sveikatos sutrikimus lemia trys pagrindiniai veiksniai: materijos kamščiai, energijos kamščiai ir pranešimų (dvasiniai) trikdžiai. Materijos kamščiai susidaro ląstelių viduje. Energijos kamščiai – erdvėje tarp ląstelių. O dvasinių trikdžių vieta yra pranešimų centras, arba širdies čakra, jų priežastis – bloga karma, visų šiame ir ankstesniuose gyvenimuose padarytų klaidų suma.

  Sielos, proto ir kūno medicinos technikos šalina pranešimų, arba dvasinius, trikdžius. Materija ir energija yra pranešimų nešėjos. Pranešimas – tai siela, ar dvasia; ji bendrauja su materija ir energija, daro joms įtaką. Taikant sielos, proto ir kūno medicinos metodus, ląstelių viduje esančios materijos ir jų išorėje esančios energijos tarpusavio ryšiai iškart taps pusiausviri ir darnūs. Taip vyksta sielos gydymas, arba gydymas pranešimu. Kaip tik dėl to malda gydo ir dėl to toks svarbus principas siela aukščiau materijos.

  Minėtasis principas remiasi realia jėga – besąlygiška meilė, atlaidumu ir tarnyste. Tai bet kokio gydymo sąlyga. Meilė ištirpdo visus kamščius ir pašalina trikdžius. Atlaidumas grąžina ramybę. Visa, kas visatoje gyva ir negyva, yra visatos tarnai. Norėdami ištirpdyti kamščius ir pasveikti, mokomės besąlygiškai mylėti ir atleisti, be to, pasitelkiame Keturias galios technikas (kūno, sielos, garso ir proto galias). Šios technikos praktiškos, veiksmingos ir lengvai išmokstamos.

  Šioje knygoje siūlau jums septynis pagrindinius savęs ir kitų žmonių gydymo metodus.

  1. Pasisveikinimas. Ši paprasta ir galinga technika sužadina gydomąją sielos galią. Tai sielos, proto ir kūno medicinos esmė. Kreiptis su prašymu gydyti galite į vidines savo kūno, jo organų ir ląstelių sielas, taip pat į išorines šventųjų būtybių ir gamtos objektų sielas.

  2. Visuotinė meditacija. Technika sužadina visų sielų ir protų (nuo jūsų DNR sielos ir proto iki galaktikos platybių sielos ir proto) gydomąją galią. Medituodami vizualizuokite pilvo srityje bet kokį objektą, kuris jus gydo, laimina ir permaino.

  3. Auksiniai gydymo raktai. Meilė ištirpdo visus kamščius ir pašalina trikdžius. Kai atleidžiame, grįžta ramybė. Tarnystė – gyvenimo tikslas. Pasinaudokite šiais raktais ir atverkite duris, už kurių – sveikata ir gyvybė.

  4. Vienos minutės gydymas. Tai labai nedaug laiko užimanti ir praktiška technika, padedanti ištirpinti materijos ir energijos kamščius bei pašalinti dvasinius trikdžius. Naudokitės ja bet kur, bet kada ir visad likite sveiki.

  5. Keturios galios technikos dažniausiai pasitaikantiems negalavimams gydyti. Šioje knygoje išmokysiu, kaip pagyti nuo daugiau nei šimto dažnai pasitaikančių negalavimų pasitelkus kūno galią, sielos galią, sarso galią ir proto galią.

  6. Gydomosios programos. Jeigu norėtumėte įgauti daugiau energijos, sulieknėti, atsikratyti streso, įgyti emocinę pusiausvyrą ar pasveikti nuo vėžio – knygoje rasite specialiai tam sukurtus laipsniškus metodus.

  7. Profilaktinės programos. Gydytis yra svarbu, tačiau išmintingiau – nesusirgti. Prieš daugiau nei penkis tūkstančius metų Geltonasis imperatorius pasakė: Geriausias gydytojas tas, kuris moko žmones, kaip užkirsti ligai kelią, o ne tas, kuris ją gydo.

  Ši knyga moko laiko patikrintų technikų, kurių praktika užima mažiau nei trisdešimt minučių per dieną ir kurios sutvarkys jūsų sveikatą, pagerins gyvenimo kokybę ir pratęs jo trukmę. Jos paprastos, bet veiksmingos. Išmoksite jų greitai ir galėsite nedelsdami pradėti gydytis. Apčiuopiamų rezultatų sulauksite papraktikavę kelis kartus, po kelių dienų ar savaičių. Jei jūsų liga rimta, chroniška, kelianti grėsmę gyvybei, reikšmingesnių rezultatų ir visiško išgijimo gali tekti palaukti keletą savaičių ar mėnesių. Sielos, proto ir kūno medicina jau permainė daugybės žmonių gyvenimus. Ji tikrai veiksminga.

   

  Svoris 0.46 kg
  Išmatavimai 21 × 14.5 × 2.8 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top