SKIEPAI NUO STRESO. Psichoenerginis aikido. Valerijus Sinelnikovas

Produkto kodas: SIN004 Kategorija:
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Virginija Bertulė
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2008
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9789955599685
 • Formatas: Popierinė
 • Ketvirta knyga iš serijos “Pasamonės paslaptys”

  Išleidęs pirmąją knygą Pamilk ligą savo, gavau daugybę padėkos laiškų. Supratau, koks svarbus yra mano darbas. Vieni, perskaitę ją, išgijo nuo ilgus metus kankinusių ligų, kitiems knyga padėjo pagerinti santykius šeimoje, pakelti asmeninės gerovės lygį.

  Prisipažinsiu, jog man, kaip rašytojui, labai malonu žinoti, kad mano knygos žmonėms dovanoja džiaugsmą ir sveikatą. Tai didžiulis stimulas rašyti toliau.

  Dabar daug rašoma ir kalbama apie tai, kad reikia keisti savo pasaulėžiūrą, elgesį, mąstyseną. Pastebėjau, kad pasiruošusių keistis yra nemažai. Daugelis mano skaitytojų jau suprato, kad mylėti bei gerai elgtis yra naudinga jiems patiems, todėl savo laiškuose jie klausia manęs, kaip tai padaryti.

  Atrodo, visi žino, kaip gera būti turtingam ir sveikam, tačiau daugelis savo noru pasirenka ligą ir neturtą.

  Ši knyga – tai mano atsakymas skaitytojams ir pacientams, jų veiksmų vadovas. Ji skirta visiems tiems, kurie trokšta pakeisti savo gyvenimą, nori tobulėti.

  Aš paruošiau specialią metodiką, kurią pavadinau Psichoenerginis aikido. Pavadinime paminėta vieną Rytų kovos menų rūšis – aikido. Ir ne be priežasties – aikido kovotojas nemojuoja šiaip sau kumščiais į visas puses, o sugeba priešininko smūgio jėgą nukreipti prieš jį patį. Galima sakyti, priešininkas gauna smūgį pats nuo savęs, tik jau sustiprintą jūsų energijos. Vis dėlto aikido nėra tik kovos būdas, tai – kelias. Kelias, kuriuos eidamas žmogus pažįsta pasaulį.

  Taip ir Psichoenerginis aikido, kurį aš jums siūlau savo knygoje – tai ne psichologinės kovos būdas ir ne veiklos strategija. Tai yra pasaulio pažinimo instrumentas, naujas mąstymo būdas ir puiki galimybė padaryti savo ir mus supančių žmonių gyvenimus gražius ir laimingus.

  Mieli mano skaitytojai! Ši knyga skirta Jums. Jau rašiau, kad saviugda yra labai įdomus ir patrauklus procesas, tad siūlau jums sužinoti, kaip tapti savo gyvenimo šeimininkais.

  Įvaldę šią metodiką, jūs išmoksite geriau suprasti savo ir kitų žmonių problemas, bet svarbiausia – jūsų gyvenime nebeliks streso, neigiamų emocijų, o kartu ir ligų. Pagaliau jūs galėsite džiaugtis gyvenimo harmonija ir gerove. Jūs pasijusite, tarsi būtumėte burtininkai.

  Linkiu jums sėkmės!

  Svoris 0.18 kg
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top