SKYDLIAUKĖS GYDYMAS. MEDICINOS MEDIUMAS. Anthony William

14.90  su PVM

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: WIL004 Kategorijos: , , , ,
Autoriai: William Anthony
 • Puslapių skaičius: 320
 • Vertėjas: Laimutė Žukauskienė
 • Redaktorius: Neringa Butkienė
 • Leidimo metai: 2021
 • Ilustracijos: spalvotos
 • Viršelis: kietas
 • ISBN: 9786094691034
 • Formatas: Popierinė
 • KOKIA TIESA SLYPI UŽ HAŠIMOTO TIROIDITO, GREIVSO LIGOS, NEMIGOS, HIPOTIROIDIZMO, SKYDLIAUKĖS MAZGŲ IR EPŠTEINO-BAR VIRUSO. MEDICINOS MEDIUMO serijos 3-ioji knyga.

  Šioje knygoje medicinos mediumas Entonis Viljamas atskleidžia visiškai naują požiūrį į skydliaukės ligų epidemiją. Norėdamas suteikti skaitytojams galimybę tapti savo skydliaukės ekspertais, jis išsamiai paaiškina, kas iš tiesų slypi už skydliaukės ligų, kas sukelia uždegiminius procesus, autoimunines ligas bei daugelį kitų sutrikimų. Galiausiai jis atskleidžia, kokios priemonės padeda išgelbėti skydliaukę ir susigrąžinti sveikatą bei gyvybingumą. Šioje knygoje išdėstytas unikalus požiūris į skydliaukės sutrikimus, kuris, kaip jums gali patvirtinti milijonai Entonio Viljamo gerbėjų ir sekėjų, padeda pasiekti puikių rezultatų.

  Jei jus vargina kokie nors lėtiniai sveikatos sutrikimai, žinokite, kad esate ne vieni – esate vienas iš milijonų žmonių, kenčiančių paslaptingus simptomus, kuriuos medicinos bendruomenės jau pradėjo sieti su skydliauke. Jau daugiau nei 100 metų iš medicinos bendruomenės laukiame tiesos apie skydliaukės ligas, tačiau net naujausi ekspertų atradimai neatskleidžia, kas iš tiesų slypi už jūsų kančių. Plačiai paplitusių skydliaukės susirgimų reikšmė yra daug gilesnė, nei žmonės suvokia. Tai suprasite, perskaitę šią knygą. Čia rasite informaciją, kokios dar niekur neskaitėte ir negirdėjote. Atėjo laikas perimti vadžias į savo rankas ir patiems tapti skydliaukės ekspertais. Sužinokite, kokios yra tikrosios priežastys ir kaip gydyti daugelį simptomų, ligų ir sutrikimų.

  Entonis Viljamas (Anthony William), New York Times bestselerių „Medicinos mediumas“ autorius, gimė turėdamas unikalų sugebėjimą bendrauti su aukšto lygmens dvasia, kuri suteikia jam neįtikėtinai tikslios ir laiką pralenkiančios informacijos apie sveikatą. Tikslios diagnozės ir gydymo sėkmė pelnė Entoniui milijonų žmonių iš viso pasaulio pasitikėjimą ir meilę.

   

  PRATARMĖ

  Ką rasite šioje nepaprastai vertingoje knygoje? Naują, stebinantį požiūrį į skydliaukės ligas. Entonio Viljamo ir jam tiesiogiai kalbančio balso dėka sužinosite daug naujos informacijos apie skydliaukės ligas ir apie saugius bei veiksmingus jų gydymo būdus.

  Pietų Kalifornijos universitete baigiau ginekologijos studijas ir viena pirmųjų pradėjau taikyti bioidentiškų hormonų terapiją moterims, nes visada ieškau ligų ar sveikatos blogėjimo priežasčių ir jas gydau. Konsultavau tūkstančius žmonių, kuriuos vargino skydliaukės veiklos sutrikimai, ir įsitikinau, kad Jungtinėse Valstijose turbūt tik pusė skydliaukės problemų turinčių žmonių išgirsta tikslią diagnozę. Mano, profesionalios medikės, nuomone, gali būti, kad 7 iš 10 žmonių JAV kenčia nuo skydliaukės ligų. Perskaitę šią svarbią knygą, ne tik geriau suprasite, kas vyksta jūsų skydliaukėje, bet ir žinosite, kaip užkirsti kelią sveikatos bėdoms, joms dar nespėjus giliai įsišaknyti. Man ši knyga padėjo naujai pažvelgti į skydliaukės ligas ir papildyti savo gydymo priemonių arsenalą naujais metodais. Entonis yra visiškai teisus, rašydamas, kad ne visiems pacientams skydliaukės hormonai padeda taip, kaip tikimės.

  Jeigu aš, kaip Entonis Viljamas, girdėčiau balsą, kuris tiksliai pasako, kuo serga mano pacientai, laikyčiau tai tikru stebuklu. Daugelis mano kolegų, medicinos gydytojų taip pat būtų dėkingi už tokią pagalbą, tačiau medicinos pasaulis greičiausiai tai vertintų ne itin palankiai. Nesuprantu, kodėl? JAV viena dažniausių mirties priežasčių yra receptiniai medikamentai ir medicininis gydymas. Mes kemšame į savo pacientus antibiotikus, o tada stebime, kaip dėl atsparumo antibiotikams kiekvienais metais miršta tūkstančiai žmonių. Sunaikiname vėžiu sergančių žmonių imunitetą vaistais, kurie vėliau pakartotinai sukelia vėžį. Kiekvieną dieną matau, kaip kontraceptiniai preparatai suardo hormonų pusiausvyrą jaunų moterų organizme. Uch! Mane tai pykdo taip pat kaip ir jus.

  Dar blogiau yra tai, kad mūsų medicininis gydymas 25-eriais metais atsilieka nuo medicinos mokslo žinių. Tai tas pat, kas raginti žmones vis dar pirkti griozdiškus 25 metų senumo kompiuterius, nors gali naudotis pačia naujausia kompiuterine technika. Ar toks pasirinkimas jums atrodo protingas? Vienas mano draugas buvo labai vertinamas aukštųjų technologijų kompanijos generalinis direktorius, jis vadovavo tūkstančiams žmonių ir gamykloms visame pasaulyje. Kai pasiekė karjeros aukštumas, jam buvo diagnozuotas agresyvus smegenų auglys. Nors ir buvo gydomas geriausiose JAV medicinos įstaigose, jį šokiravo inovacijų trūkumas. Informacinių technologijų pramonė išsprendė daugybę nepaprastai sudėtingų problemų, kurias išspręsti atrodė neįmanoma, o vėžio tipo, kuriuo jis sirgo, gydymas nė trupučio nepažengė į priekį daugiau nei dešimtmetį. Mano draugas, nuostabus ir labai geras žmogus, apimtas nusivylimo ir bejėgiškumo, tvirtino, kad jeigu jis savo kompanijai vadovautų taip, kaip gydytojai praktikuoja mediciną, kompanija bankrutuotų greičiau nei per mėnesį. Aš jaučiu tą patį, kai matau pacientus, kuriems nustatyta klaidinga diagnozė ar paskirtas neefektyvus gydymas, kurį pripažįsta tradicinė, „seno stiliaus“ medicina.

  Kaip tik dėl šios priežasties smalsiai ir atviru protu perskaičiau Entonio Viljamo knygą „Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ ir šią naująją knygą „Medicinos mediumas. Skydliaukės gydymas“. Pacientai atsakymus nori gauti jau dabar, o ne po dviejų dešimtmečių. Be to, tikrai žinau, kad atsakymai ateina ne iš laboratorijų ar klinikinių tyrimų. Jie ateina iš žinių šaltinio, kurį galite vadinti Sąmone, Dievu, Balsu, Lauku ar kaip kitaip; Entonis susisiekia su šiuo žinių ir išminties šaltiniu, kad perduotų mums nepaprastai vertingas žinias apie gydymą.

  Mokslininkus ir medicinos gydytojus labai domina ryšys tarp virusų ir ligų. Jau daug metų skaitau apie spėjamą virusų įtaką įvairių formų vėžiui ir kitoms ligoms. Pavyzdžiui, 7-ojo dešimtmečio pradžioje Epšteino-Bar virusas buvo laikomas galima retos limfomos priežastimi, o dabar medicininiai tyrimai rodo, kad šis virusas yra susijęs su Hodžkino limfoma, autoimuninėmis ligomis, išsėtine skleroze ir šimtais tūkstančių vėžio atvejų. Nepaisant to, mes vis dar labai mažai žinome apie tai, kaip virusai yra susiję su šiomis ligomis ir kaip efektyviai gydyti virusų sukeltas ligas.

  Šioje knygoje Entonis atskleidžia naują požiūrį į skydliaukės ligas, ir Epšteino-Bar virusą įvardija kaip pagrindinę jų priežastį. Jis paneigia daugelį paplitusių mitų apie skydliaukę ir pateikia paprastus, suteikiančius daugiau žinių atsakymus. Taip pat duoda unikalių ir labai vertingų patarimų apie tai, kokia mityba, papildai, žolelės ir gydymo metodai iš tiesų padeda skydliaukei. Entonis sako, kad neprivalome kentėti nuo skydliaukės ligų, ir aš iš visos širdies su juo sutinku. Perskaičiusi šią knygą, naujai pažvelgiau į skydliaukės sutrikimus ir papildžiau savo gydymo priemonių arsenalą. Matau akivaizdžią naudą savo pacientams, ir gydymo rezultatai labai džiugina.

  Dėkoju, brangus Entoni, už tai, kad savo neeilinę dovaną naudoji padėti visiems, kurie kenčia. Esu dėkinga už tavo drąsą, atsidavimą ir dosnumą tarnaujant žmonijai. Tegu kuo daugiau žmonių ir visa medicinos bendruomenė išgirsta tavo balsą ir balsą, kuris tave veda!

  Med. dr. Prudence Hall, medicinos centro The Hall Center įkūrėja ir medicinos direktorė

   

  PASTABA JUMS

  Dar niekada istorijoje lėtinės ligos nebuvo paplitusios taip, kaip dabar. Vien Amerikoje per 250 mln. žmonių serga arba patiria simptomų, kurių priežastys jiems yra nežinomos. Šių žmonių gyvenimo kokybė labai suprastėjusi, jie neranda jokio paaiškinimo, kodėl serga, arba tie paaiškinimai veda klystkeliais ir verčia pasijusti dar blogiau. Galbūt jūs esate vienas iš tokių žmonių. Jeigu taip, remdamiesi asmenine patirtimi galite paliudyti, kad medicinos mokslas vis dar spėlioja, kas slypi už paslaptingų simptomų epidemijos.

  Noriu jus patikinti, kad labai gerbiu medicinos mokslą. Žinau, kad yra daugybė puikių ir nepaprastai talentingų gydytojų, chirurgų, medicinos seserų, laborantų, mokslininkų, vaistininkų ir kitų specialistų, kurie atlieka reikšmingą darbą įprastos ir alternatyvios medicinos srityse. Man teko garbė dirbti su kai kuriais iš jų. Dėkoju Dievui už šiuos atjaučius žmones. Pastangos suprasti mūsų pasaulį, pasitelkiant tikslius, sistemingus tyrimus, yra vienas aukščiausių tikslų, kokius galiu įsivaizduoti.

  Medicinos mokslas, kaip ir visos kitos žmogaus veiklos sritys, nuolat vystosi ir tai, kas vieną dieną mums atrodo absoliuti tiesa, kitą dieną gali būti paskelbta pasenusiu dalyku. Tai reiškia, kad mokslas dar negali pasiūlyti galutinių atsakymų.

  Mes jau daugiau nei 100 metų bergždžiai laukiame medikų atsakymų į skydliaukės problemas. Nenoriu, kad turėtumėte laukti dar 10, 20, 30 ar daugiau metų, kol mokslininkai ras veiksmingų priemonių. Jei liga jus paguldė į patalą, jei sunkiai išgyvenate kiekvieną dieną ar nerandate jokių paaiškinimų savo sveikatos sutrikimams, neturėtumėte taip vargti nė dienos, o ką jau kalbėti apie dešimtmetį. Taip pat neturėtumėte matyti, kaip tos pačios ligos pradeda varginti jūsų vaikus. Gaila, bet tai patiria milijonai žmonių.

  Dėl šios priežasties, kai man buvo ketveri, į mano gyvenimą atėjo Aukščiausioji Dvasia, Dievo atjautos išraiška, panorusi mane išmokyti įžvelgti tikrąsias žmonių kančios priežastis ir paskleisti šias žinias pasaulyje. Jei norite apie mane sužinoti daugiau, visą mano istoriją rasite knygoje „Medicinos mediumas. Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“. Trumpa šios istorijos versija: Dvasia, lyg šalia stovintis draugas, nuolat kalba man į ausį ir aiškiai bei tiksliai nusako visų mane supančių žmonių fizinius pojūčius. Be to, dar vaikystėje ji išmokė mane nuskenuoti žmogaus kūną ir pamatyti, kur slepiasi ligos, blokai, infekcijos, sutrikimai, kur būta problemų praeityje.

  Mes jus matome. Žinome, ką patiriate, ir nenorime, kad reikėtų kentėti dar ilgiau. Mano gyvenimo darbas yra perduoti jums šią informaciją, kad galėtumėte išsivaduoti iš ligos, pakilti virš šiuolaikinių sveikatos madų triukšmo bei retorikos ir susigrąžinti sveikatą bei gyventi savo gyvenimą taip, kai norite.

  Mano pateikta informacija yra autentiška, teisinga ir naudinga. Ši knyga skiriasi nuo visų kitų knygų apie sveikatą. Į ją sudėjau tiek daug žinių, kad kiekvienam bus pravartu perskaityti keletą kartų, kad įsisąmonintumėte visas naudingas žinias. Kai kurie mano teiginiai prieštaraus tam, ką esate girdėję, o kai kurie bus artimi kitų šaltinių informacijai ir turės nedidelių, bet labai reikšmingų skirtumų. Visos į šią knygą sudėtos žinios yra tiesa. Joje nerasite senų teorijų, pateiktų taip, kad skambėtų kaip visiškai nauji atradimai apie skydliaukę. Taip pat nerasite informacijos, kurią skleidžia savų interesų turinčios grupės, lobistai, tyrėjai, finansuojami farmacijos pramonės ar kitų savų tikslų ir pelno siekiančių žmonių ar organizacijų.

  Savi įtakingų žmonių bei organizacijų interesai ir įsitikinimai kliudo mokslininkams bei medikams suprasti, kas slypi už lėtinių ligų. Kai tam tikros jėgos yra suinteresuotos nuslėpti tiesą, pinigai ir brangus tyrimų laikas yra švaistomi dalykams, neduodantiems jokios naudos. Atradimai, kurie leistų padaryti apčiuopiamą pažangą gydant lėtinius susirgimus, ignoruojami arba nutraukiamas tolesnis tyrimų finansavimas. Moksliniai duomenys, kuriais remiasi skydliaukės ekspertai ir kuriuos laikome visiška tiesa, iš tikrųjų gali būti iškreipti ir neteisingi.

  Šioje knygoje šalia faktų ir skaičių apie skydliaukės ligas nerasite citatų ir nuorodų į nepatikimus mokslinius tyrimus. Jums nereikia jaudintis, kad čia pateikta informacija vėliau bus paneigta ar pakeista, nes visos žinios, kuriomis su jumis dalijuosi, kyla iš pažangaus, nesugadinto ir visiškai tyro šaltinio – iš aukštesnių vibracijų šaltinio: Atjautos Dvasios. Atjauta yra stipriausia gydanti jėga.

  Jeigu esate iš tų žmonių, kurie tiki tik tuo, ką sako mokslas, žinokite, kad aš taip pat mėgstu mokslą. Taip pat žinokite, kad mokslas ir skydliaukė vis dar yra labai nutolę vienas nuo kito. Skydliaukė medikams vis dar yra paslaptis. Moksliniai tyrimai apie šią liauką yra neišsamūs ir nepateikia aiškių atsakymų apie skydliaukės ligų priežastis. Priešingai nei daugelis kitų gerai ištyrinėtų mokslo sričių, žinios apie skydliaukę vis dar yra teorinės ir šiose teorijose yra mažai tiesos. Kaip tik todėl tiek daug žmonių kenčia nuo skydliaukės ligų ir niekaip neišgyja. Mokslininkams dar labai daug reikia sužinoti apie skydliaukę.

  Buvo laikai, kai žmonės aklai tikėjo tuo, ką jiems sakydavo autoritetai. Jiems buvo sakoma, kad žemė yra plokščia, kad Saulė sukasi aplink Žemę, o ne atvirkščiai, ir jie tuo tikėjo. Šios teorijos nebuvo faktai, bet žmonės jas laikė gryna tiesa. Visi, kurie kalbėdavo kitaip, buvo laikomi kvailiais. Kai mokslas pagaliau sulaukė visuotinio pripažinimo, mąstytojai ir tyrinėtojai, visi, kurie abejojo, kėlė klausimus ir nepripažino moksliškai nepagrįstų „faktų“, sugebėjo įrodyti, kad moksliniai tyrimai gali atverti duris į daug gilesnį, tikslesnį mūsų pasaulio supratimą.

  Dabar mokslas tapo aukščiausiu autoritetu. Kai kuriais atvejais jis iš tiesų gelbsti gyvybes. Pavyzdžiui, chirurgai sterilizuoja savo įrankius, nes supranta, kokią grėsmę kelia darbas nesteriliais įrankiais. Buvo laikai, kai chirurgai nieko nežinojo apie užkrėtimo riziką. Tačiau mokslinė pažanga nereiškia, kad galime liautis kelti klausimus. Atėjo laikas vėl pakeisti požiūrį į pasaulį. Kai kalbame apie lėtines ligas, neužtenka pasakyti, kad remiamės moksliniais tyrimais. Reikia paklausti, ar tai buvo patikimi tyrimai? Kas juos finansavo? Ar buvo ištirta pakankamai daug žmonių? Ar tyrimai truko pakankamai ilgai? Ar tyrimų kontrolė buvo vykdoma etiškai? Ar buvo apsvarstyti visi įtakos turintys veiksniai? Ar buvo naudojamos naujausios priemonės ir technologijos? Ar tyrimo išvados tikrai atitinka tai, ką rodo skaičiai? Ar tyrėjai tikrai buvo nešališki? Ar įtakingi asmenys ar organizacijos nemėgino nusverti svarstyklių į savo pusę?

  Jei būsime nuoširdūs, turėsime pripažinti, kad net šiais sparčios mokslinės pažangos laikais medicinos mokslas kartais nuvilia. Jei esate girdėję apie atšauktus dirbtinių klubo dalių ar išvaržos tinklelius dėl jų netinkamumo naudoti, suprantate, apie ką kalbu. Tai yra medicininės priemonės, kurias galima pačiupinėti. Jos buvo pagamintos remiantis tiksliais moksliniais standartais. Prieš naudojimą jos dar kartą buvo patikrintos pagal griežtus mokslinius reikalavimus, tačiau galiausiai vis tiek paaiškėjo, kad yra trūkumų. Tam tikros dirbtinės dalys, perkeltos į kūną, pradėjo kelti nenumatytų problemų, ir visi supratome, kad klaidų pasitaiko net pažangiausioje medicinos srityje, kuria pasitikėjome labiausiai. Ką jau kalbėti apie lėtinių ligų gydymą, apie skydliaukės ir jos tikrųjų funkcijų supratimą. Skydliaukė yra ne prietaisas, kurį galima paimti į rankas, apžiūrėti, išmatuoti ir išanalizuoti. Ši liauka yra aktyvi organizmo dalis, o žmogaus kūnas, kaip žinote, yra vienas didžiausių gyvenimo stebuklų ir paslapčių. Todėl, jei norime užtikrinti mokslo pažangą, tyrinėdami žmogaus organizmą turime sugebėti prisitaikyti ir būti budrūs, atviri bei imlūs.

  Jeigu patys niekada neturėjote rimtų bėdų dėl sveikatos, niekada nesikankinote, ieškodami ir nerasdami atsakymų, arba jei daug metų esate ištikimi kokiai nors mitybos sistemai, medicininiams ar moksliniams įsitikinimams, tikiuosi, kad šią knygą skaitysite smalsiai ir atvira širdimi. Dabar itin paplitusių skydliaukės ligų reikšmė yra daug gilesnė, nei manoma. Šioje knygoje rasite daug jums visiškai naujos informacijos apie skydliaukę. Per pastaruosius keletą dešimtmečių ši informacija jau padėjo tūkstančiams žmonių.

  Kai pradėjau dalytis Dvasios man perduodama informacija, buvo tikra palaima matyti, kaip ji keičia žmonių gyvenimą. Išėjus pirmosioms „Medicinos mediumo“ serijos knygoms, susijaudinęs stebėjau, kaip mano perduodamos žinios pasiekia dar daugiau žmonių visame pasaulyje ir padeda išgyti tūkstančiams.

  Tačiau pastebėjau ir tai, kad šiomis žiniomis pradėjo manipuliuoti kai kurie populiarumo siekiantys asmenys. Begėdiškai naudodamiesi žmonių kančia, jie siekia asmeninių tikslų.

  Man duota dovana buvo skirta ne tam. Mes norime, kad žmonės, remdamiesi šia informacija, taptų savo sveikatos ekspertais ir, vedini meilės bei atjautos, dalytųsi ja su kitais žmonėmis, kuriems reikalinga pagalba. Už tai esu jums nuoširdžiai dėkingas. Pavojus kyla tada, kai informacija iškraipoma – kartais atskiedžiama madingomis tendencijomis, kurios veda klaidingu keliu, kartais šiek tiek pakeičiama – skamba labai panašiai, bet daromos esminės klaidos, o kartais informacija akivaizdžiai pasisavinama. Sakau tai norėdamas paskatinti jus saugotis ir apsaugoti savo mylimus žmones nuo netiesos.

  Ši knyga nėra atkartojimas to, ką jau kažkur skaitėte ir žinote. Nebandysiu jūsų įtikinti, kad už visų jūsų sveikatos problemų slypi skydliaukė ir taip pat neraginsiu kovoti su simptomais madingomis baltyminėmis dietomis. Čia rasite tik visiškai naują informaciją – naują požiūrį į simptomus, kurie vargina daugybę žmonių, ir naują požiūrį į gydymą.

  Suprantu, jei į mano teiginius žiūrite įtariai. Susidūrę su naujovėmis, visi būname atsargūs; stebime, vertiname, reaguojame. Tam tikromis aplinkybėmis šis instinktas mus apsaugo, tačiau šiuo atveju tikiuosi, kad atsiversite naujovėms. Jei būsite pernelyg įtarūs, atstumsite tiesą ir prarasite galimybę padėti sau bei kitiems.

  Taigi, prisisekite diržus ir kartu su manimi leiskitės į kelionę. Mes visi susiduriame su panašiomis sveikatos bėdomis ir visi norime pasveikti, todėl leiskite man jums padėti tapti skydliaukės ekspertais. Dėkoju, kad leidžiatės į kelią su manimi ir skiriate laiko šiai knygai. Tiesa pakeis jūsų ir jus supančių žmonių gyvenimą.

  TURINYS
  Pratarmė. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 14
  Pastaba jums . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16
  I DALIS: Apreiškimai apie skydliaukę
  1 skyrius
  Tiesa apie jūsų skydliaukę. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23
  2 skyrius
  Skydliaukės virusą aktyvuojantys veiksniai. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 31
  3 skyrius
  Skydliaukės virusas. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 39
  4 skyrius
  Tikroji skydliaukės paskirtis. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 55
  5 skyrius
  Jūsų simptomų ir sutrikimų paaiškinimas. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59
  6 skyrius
  Skydliaukės vėžys. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 97
  7 skyrius
  Skydliaukės tyrimai. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 103
  8 skyrius
  Skydliaukės gydymas vaistais. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 107
  II DALIS: Didžiausios klaidos, trukdančios sveikti
  9 skyrius
  Tiltas į geresnę sveikatą. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 119
  10 skyrius
  Didžioji klaida Nr. 1: autoimuninės ligos. . . . . . . . . . . . . . . . . . 127
  11 skyrius
  Didžioji klaida Nr. 2: paslaptingos ligos. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 131
  12 skyrius
  Didžioji klaida Nr. 3: etiketės vietoje atsakymų . . . . . . . . . . . . . . . 133
  13 skyrius
  Didžioji klaida Nr. 4: uždegimas kaip priežastis. . . . . . . . . . . . . . . 135
  14 skyrius
  Didžioji klaida Nr. 5: mitas apie metabolizmą. . . . . . . . . . . . . . . . 139
  15 skyrius
  Didžioji klaida Nr. 6: dėl visko kalti genai. . . . . . . . . . . . . . . . . . 143
  16 skyrius
  Didžioji klaida Nr. 7: grėsmingosios ketveriukės ignoravimas. . . . . . . . . 147
  17 skyrius
  Didžioji klaida Nr. 8: viskas jūsų galvoje . . . . . . . . . . . . . . . . . . 151
  18 skyrius
  Didžioji klaida Nr. 9: savo ligą sukūrėte patys. . . . . . . . . . . . . . . . 153
  III DALIS: Skydliaukės gydymas
  19 skyrius
  Laikas susigrąžinti sveikatą. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 159
  20 skyrius
  Gyvenimas be skydliaukės. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 163
  21 skyrius
  Įprastos klaidos ir ko reikia vengti. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 165
  22 skyrius
  Veiksmingai gydantis maistas, žolelės ir papildai. . . . . . . . . . . . . . . 175
  23 skyrius
  90 dienų skydliaukės reabilitacija. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 189
  24 skyrius
  Receptai skydliaukei gydyti . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 201
  25 skyrius
  Skydliaukės gydymo metodai. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 265
  26 skyrius
  Pagaliau sveika: vienos moters istorija. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 271
  IV DALIS: Miego paslaptys
  27 skyrius
  Nemiga ir skydliaukė. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 279
  28 skyrius
  Neišsenkantis jūsų miego šaltinis . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 283
  29 skyrius
  Miego sutrikimų priežastys . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 287
  30 skyrius
  Miego sutrikimų gydymas. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 295
  31 skyrius
  Kodėl blogi sapnai yra geri. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 301
  Baigiamasis žodis: jūsų sielos auksas . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 303
  Išnašos. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 305
  Rodyklė. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 306
  Padėkos. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 315
  Apie autorių . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 319

   

   

  Svoris 0.77 kg
  Išmatavimai 24.7 × 17.5 × 2.3 cm

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top