SLAPTA PRAĖJUSIŲ GYVENIMŲ JĖGA. Sandra Anne Taylor

5.50  su PVM

Prieinamumas: Liko tik 2

Produkto kodas: TAY001 Kategorija:
 • Puslapių skaičius: 180
 • Vertėjas: Andrius Rondomanskis
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2016
 • Ilustracijos: nėra
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786094690228
 • Formatas: Popierinė
 • Kas užkoduota jūsų sąmonėje

  Šioje knygoje populiari paskaitininkė ir rašytoja Sandra Anne Taylor kalba apie amžinus ryšius, kurie sieja visas mūsų inkarnacijas – buvusias, dabartinę ir būsimąsias. Supratę, kaip esame susiję su savo tolima praeitimi, mes galime keisti dabartį ir planuoti ateitį.

  Autorė nagrinėja praeitų gyvenimų įtaka dabartinio gyvenimo įvykiams, paaiškina, kaip užkoduota neigiama praėjusių gyvenimų energija veikia mūsų dabartinę tikrovę. Šioje knygoje ji papasakoja daug atvejų, kaip tolimoje praeityje gautos psichologinės bei emocinės traumos atlydi žmogų į šį gyvenimą. Tik įsisąmoninę praėjusių gyvenimų įtaką, šie žmonės pakeitė dabartinio savo gyvenimo kryptį. Ir jūs išmoksite dekoduoti informaciją apie savo tolimą praeitį. Tada geriau suprasite dabartinį gyvenimą ir gausite įrankį, leisiantį išsigydyti emocines, psichologines ir netgi fizines žaizdas. Užuot neapgalvotai keliavę per gyvenimą ir tik automatiškai reagavę į įvykius, jūs suprasite tikrąją jų prasmę. Dabartis neatsiejamai susipynusi su praeitimi, ir tas audinys įspaustas mūsų sąmonėje. Ištyrę jo raštą ir spalvas, jūs rasite daug atsakymų, kaip padaryti savo gyvenimą prasmingesnį, sveikesnį ir džiaugsmingesnį.

  ***

  Mūsų sąmonė egzistavo ir tada, kai šiame gyvenime nebuvome gimę, o kai gavome šį kūną, sąmonė į jį atsinešė anksčiau sukauptą informaciją ir mes dabar jaučiame jos poveikį, nors ir nesuprantame, kad tai yra ankstesnių gyvenimų aidas. Dabartis yra praeities tęsinys. Keliaudama per įsikūnijimus, mūsų sąmonė vis kaupia informaciją ir tas bagažas tolydžio didėja. Mūsų dabartinėje sąmonėje užkoduota viskas, ką esame patyrę per virtinę gyvenimų nuo pat laikų pradžios. Galima sakyti, kad tai yra karminis kodas. Mes nejaučiame jo buvimo, tačiau būtent jis drauge su kitais veiksniais kuria mūsų dabartinio gyvenimo scenarijų. Tačiau jūs neturite likti nežinioje. Laikas įsisąmoninti tuos elementus, kurie lemia jūsų likimą. Laikas iššifruoti praėjusių gyvenimų kodą.


  Sandra Anne TaylorSandra Anne Taylor yra žinoma paskaitininkė ir rašytoja, bestselerių „Kvantinė sėkmė“ ir “Sėkmės paslaptys“ autorė. Pagrindinės jos temos – mūsų būtį lemiantis traukos dėsnis, asmeninės energijos kaupimas, reinkarnacija.  Sandra Anne Taylor jau daugiau kaip 25 metus teikia žmonėms psichologines konsultacijas, moko atpažinti įvairių dvasinių ir fizinių problemų priežastis bei jas šalinti. Platus ir nedogmatiškas požiūris padeda jai siekti puikių rezultatų visose veiklos srityse.

  Sandros Anne Taylor knygos išverstos į daugiau kaip dvidešimt kalbų ir skaitomos visame pasaulyje. Be to, ji dažnai pasirodo televizijos laidose, kalba per radiją ir rašo į populiarius žurnalus.

  ***

  Ištrauka iš knygos

  Įdomu ne tik nustatyti praeitų gyvenimų įtaką dabartinio gyvenimo įvykiams. Taip pat svarbus ir nagrinėtinas dalykas yra būsimasis gyvenimas – kokius jo pamatus sukurs mūsų dabartiniai veiksmai ir mintys. Turėkite tai galvoje, kai skaitysite šią knygą. Šiandien daromi jūsų pasirinkimai virs realiais ateities įvykiais. Ir jūs galite padaryti taip, kad jie būtų kuo malonesni. Galite išvengti skausmo ir kitokių nepageidaujamų dalykų. Galite nepasėti potencialių konfliktų sėklų. Jeigu žmonės jaustų ryšį, siejantį praeities, dabarties ir ateities inkarnacijas, esu įsitikinusi, jie elgtųsi kur kas apdairiau ir pasvertų galimas savo veiksmų pasekmes.

  Papasakosiu jums vieną linksmą epizodą šia tema. Kartą važiavau su sūnumi automobiliu, jis vairavo. Staiga mane užliejo karščio banga (pastaruoju metu man taip atsitinka dažnai) ir aš paprašiau, kad sūnus įjungtų oro kondicionierių. „Gal juokauji, – nustebo jis. – Juk čia ir taip vėsu.“ Atsakiau jam: „Galėtum parodyti man daugiau atjautos, nes kitame gyvenime atgimsi moterimi ir suprasi, kas tai yra karščio bangos.“ – „Aš niekada neatgimsiu moterimi!..“ – atšovė sūnus, paskui žvilgtelėjo į mane… ir šiek tiek padvejojęs įjungė kondicionierių – tiesiog dėl visa ko. Automobilyje tapo vėsiau.

  Šis linksmas nutikimas iš tiesų atspindi gilią tiesą. Viskas, ką mes padarome, kiekvienas mūsų pasirinkimas, kiekvienas veiksmas, kiekviena emocija ir mintis formuoja nematomą kodą. Labai svarbu, kaip mes bendraujame tarpusavyje, nes šių santykių pobūdis nulems būsimus santykius, kaip ir dabartiniai santykiai užsimezgė dar per praėjusius gyvenimus ir dabar jie tiesiog tęsiasi.

  Žinoma, reikia turėti galvoje, kad karma – ne vienintelis elementas, lemiantis mūsų egzistenciją. Dar mūsų likimus formuoja psichologiniai faktoriai ir įvairios dvasinio pasaulio jėgos. Šią temą esu aptarusi savo knygose „Kvantinė sėkmė“ (Quantum Success) ir „Traukos paslaptys“ (Secrets of Attraction).

  Grįžkime prie šios knygos. Čia aš nagrinėju, kaip užkoduota neigiama praėjusių gyvenimų energija veikia mūsų dabartinę tikrovę. Ir mes apie tai nieko nenutuokiame. Tačiau išanalizavę kai kuriuos dabartinius konfliktus, kai kurias savo problemas ir nusiskundimus pamatome, kad tokia įtaka yra visai reali. Šioje knygoje papasakosiu daug atvejų, kaip tolimoje praeityje gautos psichologinės bei emocinės traumos atlydi žmogų į šį gyvenimą. Tai tikros istorijos, tik pakeisti veikėjų vardai. Esmė tokia, kad šie žmonės, įsisąmoninę praėjusių gyvenimų įtaką, pakeitė dabartinio savo gyvenimo kryptį.

  Ir jūs išmoksite dekoduoti informaciją apie savo tolimą praeitį. Tada geriau suprasite dabartinį gyvenimą ir gausite įrankį, leisiantį išsigydyti emocines, psichologines ir netgi fizines žaizdas. Užuot neapgalvotai keliavę per gyvenimą ir tik automatiškai reagavę į įvykius, jūs suprasite tikrąją jų prasmę, jums atsivers visai naujas jų kontekstas. Dabartis neatsiejamai susipynusi su praeitimi, ir tas audinys įspaustas mūsų sąmonėje. Ištyrę jo raštą ir spalvas, jūs rasite daug atsakymų, kaip padaryti savo gyvenimą prasmingesnį, sveikesnį ir džiaugsmingesnį.

  Kas nutinka, kai mirštame? Gal manote, kad kūnas virsta dulkėmis, o mūsų protas ir kuriamoji galia tiesiog liaujasi egzistuoti? O gal esate įsitikinę, kad kūnui mirus siela toliau tęsia egzistenciją rojuje ar pragare ir kad tai trunka amžinai? Ar yra dar kokių kitų atsakymų į šį klausimą?

  Reinkarnacijos teorija žinoma jau tūkstančius metų, ji paplitusi visame pasaulyje, o ypač Rytuose, kur ja remiasi visos religijos. Vakarus reinkarnacijos idėjos pasiekė gerokai vėliau. Ir dar daug kas jų čia nepriima, vis dėlto padėtis keičiasi – kaip rodo įvairios apklausos, milijonai Amerikos ir Europos gyventojų jau domisi Rytų filosofijomis ir viena iš temų yra kaip tik reinkarnacija.

  Ar pagalvojote, kad čia jau galbūt esate gyvenę, kad esate jau vaikščioję šia žeme? Pabandykite sau atsakyti į tokius klausimus:

  Ar būna, kad sutinkate žmogų pirmą kartą ir jus apima jausmas, kad jį jau kažkur matėte?

  • Ar turite kokių nors įgimtų talentų – gal esate gabūs sportui, gal muzikai, gal užsienio kalboms ar dar kokiems dalykams. Tad kokie jūsų gabumai?
  • Gal į savo vyrą ar žmoną žiūrite labiau kaip į vieną iš tėvų, o ne kaip į partnerį?
  • Galbūt jums atrodo, kad jūsų gyvenimo kelyje pasitaiko vis tos pačios kliūtys?
  • Ar būna, kad atsidūrę visiškai naujoje vietoje pasijuntate taip, lyg čia jau esate buvę? O gal kokia nors vieta jus iš karto nuteikia neigiamai?
  • Ar būna, kad paragaujate kokio nors patiekalo ir jis jums labai nepatinka? Arba sutinkate naują žmogų ir pajuntate jam priešiškumą? Arba jis jums iš karto sukelia didelę simpatiją?
  • Ar jaučiate priklausomybę nuo kokių nors maisto ar cheminių medžiagų? O nuo žmonių?

  Jeigu bent į vieną iš šių klausimų atsakėte teigiamai, galimas daiktas, jūsų dabartinį gyvenimą veikia ar veikė praėjusių gyvenimų potyriai. Subtilūs prisiminimai apie išgyventus dalykus kaupiasi amžinojoje sąmonėje ir kartais išnyra į šios dienos tikrovę, tik mes niekaip negalime jų paaiškinti. Koks nors mūsų talentas, galimas daiktas, brendo keletą gyvenimų ir visiškai išsiskleidė tik dabar. Stiprūs jausmai kokiam nors žmogui galbūt irgi kaupėsi per praeitas inkarnacijas ir štai dabar jie išsiveržė, kai tik sutikome kitą to paties žmogaus įsikūnijimą.

  Grįžimas atgal

  Mūsų siela amžina. Ji neišnyksta, nemiršta – tik transformuojasi. Kai kūno nelieka, siela trokšta vėl įsikūnyti fiziniame pasaulyje ir susijungti čia su kitomis sielomis. Tarp sielų užsimezga ryšiai, jie vystosi, stiprėja, įgauna tam tikrų specifinių bruožų ir emocinių atspalvių.

  Sąmonė – mūsų esmė – per virtinę gyvenimų kaupia patirtį ir kiekvieną kartą iš naujo įsikūnijusi padiktuoja žmogui jo gyvenimo kelią. Todėl taip svarbu pažinti savo praėjusius įsikūnijimus – tada geriau suprasime, kas mums skirta šiame gyvenime. Gavę šią informaciją ir patyrę ją lydinčias emocijas, atskleisime naują savo būties matmenį. Šioje knygoje aš kalbėsiu apie konkrečius atvejus, kai žmonės prisimindavo praėjusius gyvenimus – pati buvau šių epizodų liudytoja.

   

  Svoris 0.25 kg
  Išmatavimai 21.5 × 15 × 1.5 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top