STEBUKLINGI BŪDAI ĮVEIKTI LIGAS. Ryuho Okawa

3.85  su PVM

Neturime

Produkto kodas: OKA005 Kategorijos: ,
Autoriai: Okawa Ryuho
 • Puslapių skaičius: 112
 • Vertėjas: Happy Science
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2016
 • Ilustracijos: nėra
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786094690204
 • Formatas: Popierinė
 • Pažadinkite savo vidines gydomąsias galias

  Kodėl žmonės suserga vėžiu ar kitomis sunkiai pagydomomis ligomis?

  Kodėl sergančiųjų sunkiomis ligomis vis daugėja, nors medicinos mokslas žengia į priekį?

  Ši knyga atskleidžia, kaip mūsų protas sukuria įvairias ligas ir kaip jas įveikti. Jūs sužinosite:

  • Kokia yra tikroji vėžio prigimtis.
  • Kokios mentalinės nuostatos padeda sveikti.
  • Ar mūsų organai turi atskirą sąmonę.
  • Kokie yra veiksmingi būdai išgyti nuo vėžio.
  • Kaip pažadinti savo gydomąją galią.

   Yra tik viena tiesa. Nors ir lėtai, žmogaus kūnas be paliovos keičiasi lyg tekanti upė. Kūnas negali likti tos pačios formos. Minties jėga gali atstatyti kūną.

  Susigrąžinkite tikėjimą. Patikėkite, kad galite regeneruoti savo kūną. Tikėjimas yra stipresnis už ligą.

  – Ryuho Okawa

  Šioje knygoje šiuolaikinis japonų dvasinis mokytojas Ryuho Okawa kalba apie nematomas įvairių ligų priežastis. Daugiausia dėmesio autorius skiria vėžiui – kodėl mes susergame ir kaip šios ligos atsikratyti.

  Ištrauka iš knygos

  Kai ima veikti aukštesniųjų dimensijų jėga, trečiosios dimensijos dėsniai nustoja galioti

   Tiesą sakant, kaip ir paminėta šio skyriaus pavadinime „Slaptas raktas sveikatai atstatyti“, įvairūs reiškiniai pradeda vykti, kai jūsų nušvitimas pasiekia tokį suvokimo lygį. Būtent nuo to momento visos trečiosios dimensijos taisyklės jums netenka galios. Bet jeigu žmonės įsitikinę, kad šis pasaulis yra nepriklausomas ir atskiras ir kad jo dėsniai yra nekintami – tegu. Tikrovė atspindės jų įsitikinimus.

  Iš tikro šis pasaulis yra susijęs su kitu pasauliu, taigi suprasdami kito pasaulio dėsnius galime keisti ir šio pasaulio taisykles. Jei žmonės suvoktų ir priimtų šią idėją, jie galėtų pakeisti šį pasaulį.

  Pavyzdžiui, jeigu automobilis yra vienintelis mūsų pasirinkimas, kai mums reikia kur nors nuvažiuoti greitkeliu, ir jeigu važiuodami norime atsidurti priekyje mūsų judančio automobilio, neturime jokios kitos alternatyvos, tik jį aplenkti. Tačiau jeigu galite pakilti lygmeniu aukščiau ir nusprendžiate skristi malūnsparniu, kad pasiektumėte paskirties punktą greičiau, tas žmogus, kurį būsite aplenkę, pasijus priblokštas, galbūt jis netgi pasakys: „Kaip jūs atsidūrėte priekyje manęs? Važiavau greitkeliu ir manęs neaplenkė nė vienas automobilis.“ Tas žmogus nesugebės suprasti, kas įvyko, kad ir kiek apie tai mąstys.

  Gyvenimas trečiosios dimensijos pasaulyje yra lyg važiavimas greitkeliu – jeigu kas nors aplenkia žmogų skrisdamas malūnsparniu, tas žmogus labai nustebęs pagalvoja: „Tikrai neturiu jokio supratimo, kaip tai galėjo nutikti.“ Kas skris malūnsparniu, aplenks važiuojantį automobiliu, kad ir kiek kartų jie bandytų lenktyniauti. Nors žemėje jūsų automobilio neaplenks niekas, nebus nieko keista nei stebuklinga, kad kas nors atvyks pirmiau jūsų – jie tiesiog keliaus malūnsparniais ar lėktuvais.

  Būtent taip nutinka, kai ima veikti aukštesniųjų dimensijų dėsniai. Tai įvyks tada, kai šiame pasaulyje gyvenantys žmonės supras, kad galima pasinaudoti aukštesniųjų dimensijų dėsniais.

  Kai žmonės bando nugalėti ligą remdamiesi šio pasaulio požiūriais „materija prieš materiją“, „vaistai prieš patologinius pažeidimus“ arba „operacija prieš patologinius pažeidimus“, tai primena du automobilius greitkelyje, lenktyniaujančius tarpusavyje, kuris pirmas atvyks į paskirties tašką.

  Tačiau trečiosios dimensijos taisyklės nustoja galioti, kai ima veikti aukštesniųjų pasaulių jėgos. Dėl to reiškinio daugelyje pasaulio religijų bėgant istorijos amžiams yra įvykę įvairių stebuklų. Ir dėl tos pačios priežasties religija gali išgydyti ligą.

    Stebuklai įvyksta tada, kai jūs tvirtai tikite ir turite misiją pateikti stebuklų buvimo įrodymą

   Taigi šio pasaulio dėsniai liaujasi galioję, kai tik ima veikti aukštesniųjų dimensijų jėgos. Būtina sąlyga, kad tai įvyktų, yra stiprus žmogaus tikėjimas. Be to, žmogus turi būti tinkamas, kad jam įvyktų stebuklas, jis turi būti išrinktas tam stebuklui.

  Stebuklai nutinka ne kiekvienam. Žmogus privalo giliai tikėti, jis turi būti vertas stebuklo. Stebuklas įvyks tada, kai bus patenkintos abi šios sąlygos. Tik jūs patys galite nusistatyti, kokia misija įrašyta jūsų gyvenimo knygoje. Jeigu jūsų misija – demonstruoti stebuklų įrodymus, tai yra galimybė, kad išgysite nuo nepagydomos ligos. Net jei gydytojas pasakė, kad tikrai mirsite, kad mirties tikimybė 100 procentų, vis viena yra galimybė pasveikti. Tam reikalingas tvirtas tikėjimas. Tikėjimo stiprumas tikrai padvigubės, jei jums padės tam tikros jėgos ir galinga tikėjimo draugų malda – malda žmonių, kurie drauge praktikuoja Tiesą.

  Jeigu šios sąlygos bus patenkintos, ateityje pasitaikys daugybė situacijų, kai gydytojai stebėsis ir svarstys, ar jų mąstymas iki šiol buvo teisingas – juk ligonį išgydė stiprūs jį supančių žmonių jausmai ir stiprus jo paties tikėjimas. Prie visa to, idant stebuklas įvyktų, reikia, kad jis patvirtintų Tiesą.

  Tačiau kadangi pagal Japonijos įstatymus ligas gydyti gali tik gydytojai, tai netinka sakyti, jog „gydyti gali“ ir religinės grupės. Todėl aš suformuluočiau šį teiginį kitaip ir pasakyčiau, kad „ligos natūraliai išgyja pačios“.

  Tyrai tikėdami dalyvaukite maldų apeigose ir jeigu turite misiją, ar pašaukimą, teikti stebuklų įrodymus, jūs neabejotinai pasveiksite. Net jei pasveikimas bus nevisiškas, galite prasitęsti savo gyvenimo laiką tam tikru mastu, kad neišeitumėte per svarbų savo gyvenimo etapą.

  Visi kada nors mirsime ir neįmanoma to išvengti ar tapti nemirtingiems. Tačiau viskas, ko reikia – tai per svarbiausius gyvenimo etapus turėti gerą sveikatą, kad galėtumėte dirbti ir gyventi dėl savo šeimos. Svarbu to trokšti.

  Kaip jau pirmiau sakiau, jeigu sąlygos bus patenkintos, tikrai ims veikti jėga, kuri skiriasi nuo šiame pasaulyje egzistuojančios jėgos. Įvykis bus proporcingas jūsų tikėjimui. Stebuklai ims vykti, jeigu tvirtai tikėsite, kad tikras yra ne šis, o kitas pasaulis, ir kad jūs šiame laikiname pasaulyje gimėte tam, kad mokytumėtės dvasiškai. Jeigu gyvenime laikysitės šių požiūrių ir kiekvieną dieną lavinsite dvasią, tada ims vykti stebuklai – tokie kaip išgijimas nuo ligų ar kokių nors šio pasaulio sunkumų nugalėjimas. Taigi tie dalykai bus išspręsti, jeigu gyvensite remdamiesi aukščiau paminėtu požiūriu ir kiekvieną dieną tobulėsite dvasiškai.

  Viskas pasirodys taip, kaip mes įsivaizduosime mintimis. Žmonės yra dvasinės būtybės ir sugeba apreikšti tikrovėje tai, apie ką galvoja. Todėl svarbu lavintis ir įtaigiai įsivaizduoti save tokius, kokie norime būti ateityje, svarbu tapyti ateities paveikslus savo mintyse. Ir įsivaizduojami dalykai taps įmanomi tikrovėje.

  Todėl prašau įtaigiai įsivaizduoti savo pačių ateities paveikslą. Jei tą darysite tvirtai tikėdami, be abejo, jūsų įsivaizdavimas dar greičiau taps tikrove.

  Bet kokią ligą galima išgydyti. Jūs galite išsigydyti ligą su šia knyga.

  Svoris 0.13 kg
  Išmatavimai 19.5 × 12.5 × 1 cm

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top