-72%

SUDREBINK SAVO GYVENIMĄ. Knyga lietuvių kalba. Rudolf Schenker su Lars Amend

9.00  2.50  su PVM

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: SCH002 Kategorijos: , , Žymos: ,
 • Puslapių skaičius: 248
 • Vertėjas:
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai:
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786098050738
 • Formatas: Popierinė
 • Roko grupės Scorpions įkūrėjas ir gitaristas atskleidžia savo paslaptį – su džiaugsmu į sėkmę ir laimę

  Šioje roko grupės Scorpions įkūrėjo Rudolfo Schenkerio knygoje aprašyta visa grupės istorija – nuo jos atsiradimo prieš keturiasdešimt metų iki šių dienų. Autorius pasakoja apie su grupe nueitą kelią, sutiktus žmones, įdomius epizodus, savo asmenines dramas ir nuotykius. Taip pat jis pataria žmonėms, kaip jie turėtų elgtis, jei nori įgyvendinti savo didžias svajones.

  Rudolfas Schenkeris, gimęs 1948 metais, jaunystėje įgijo aukštos įtampos elektriko specialybę. Vis dėlto jis anksti nusprendė gyvenime daryti tik tai, kas jam iš tiesų teikia džiaugsmą. Pavyzdžiui, groti gitara ir įkurti grupę Scorpions, kuri sulaukė didžiausios sėkmės Vokietijos roko istorijoje.

  www.the-scorpions.com

   

  Larsas Amendas, gimęs 1978 metais Gysene, yra muzikos žurnalistas ir kelių populiarių knygų autorius. Jis dirbo Tower Records Londone, MTV ir VIVA televizijose, JETZT žurnale, Berlyno laikraštyje Der Tagesspiegel, taip pat Berlyno bei Heseno radijo ir televizijos stotyse.

  www.lars-amend.de

   

  Pabandyk suprasti, kas esi ir kas nesi, tada tave puolančių nesėkmių skaičius pamažu ims mažėti.

  Scorpions gyvavimo pradžioje tai dariau nuolatos. Niekas nenorėjo klausytis mūsų muzikos, o spauda draskė mus į skutelius: „Vokiečių roko grupė, dainuojanti angliškai? Koks kvailys gali to klausytis?“

  Vokietijoje patirtų nesėkmių virtinė išmokė mus praleisti pro ausis visus kvailus tauškalus ir sutelkti dėmesį tik į muziką. Mes sukūrėme nepaprastą grupės dinamiką ir į sceną kiekvieną kartą lipdavome apimti beprotiškos euforijos. Iš mūsų veržėsi nežabotas gyvenimo džiaugsmas, kuriuo užsikrėtė net ir skeptiškai nusiteikę anglai. Jie tik stebėjosi, kaip čia gali būti, kad tokia kieta roko grupė atsirado Vokietijoje.

  www.rockyourlife-yeah.com

   

  Visada tikėjau dalykais, kurie atrodė neįmanomi. Man, kaip ir Rudolfui, darbas teikia daug džiaugsmo. Niekada nepamirškime, kad tik dėka žmonių, kurie nepraradavo vilties, šiandien mes skraidome lėktuvais, kylame į kosmosą ir turime kompiuterius kaip šis, kuriuo aš dabar dirbu.

  Ir dar – mes turime Scorpions!

  – Paulo Coelho

   

  Kaip buvo įkurta garsiausia visų laikų Vokietijos roko grupė?

  Sunkiu darbu? Per atkaklias kovas? Pamiršus, kas yra poilsis ir malonumai?

  Rudolfo Schenkerio gyvenime viso to ieškotume veltui. Jo sėkmės paslaptis yra visai paprasta: daryk tai, kas tau teikia džiaugsmą, ir į savo artimų žmonių ratą įsileisk tik tuos, su kuriais jautiesi gerai. Šioje knygoje jis pirmą kartą prabyla apie savo gyvenimo filosofiją, kuri ir yra jo sėkmės pamatas. Jis taip pat pasakoja apie susitikimus su kitais garsiais žmonėmis, su menininkais ir politikais, apie savo keliones ir gastroles po visą pasaulį.

  Knygoje rasite ir konkrečių patarimų, kaip kurti prasmingą gyvenimą, ir dvasinės išminties, ir geriausių grupės Scorpions istorijų, patirtų per keturias dešimtis gyvavimo metų.

  Šią knygą Rudolfas Schenkeris skiria visiems, kurie gyvenime nori ne tik svajoti, bet ir tas svajones įgyvendinti.

      

  Svoris 0.4 kg
  Išmatavimai 21.5 × 15 × 1.6 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top