TIBETIEČIŲ GYVENIMO IR MIRTIES KNYGA. Sogjalas Rinpočė

7.20  su PVM

Prieinamumas: Turime

 • Puslapių skaičius: 408
 • Vertėjas: Algirdas Kugevičius, Aivaras Mockus
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai: 2006
 • Ilustracijos:
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9789955599401
 • Formatas: Popierinė
 • Ko aš tikiuosi iš šios knygos? To, kad ji sukels ramų viso mūsų požiūrio į mirtį ir gyvenimą perversmą bei įkvėps mus rūpintis mirštančiaisiais ir gyvaisiais.

  – Sogjalas Rinpočė

  Budizmo meditacijos mokytojas ir populiarus oratorius Sogjalas Rinpočė šiame išsamiame veikale pirmą kartą derina senąją Tibeto išmintį su šiuolaikiniais moksliniais mirties ir mirimo proceso bei visatos prigimties tyrinėjimais.

  Rinpočė parodo mums mirtyje slypinčią viltį: kaip galime atsikratyti mirties baimės ir pasikeisti, atskleisti savyje tai, kas išlieka po mirties ir yra nekintama. Jis pateikia aiškų, įkvepiantį ir užbaigtą įvadą į meditaciją, supažindina mus su karma bei atgimimu, su dvasinio kelio išbandymais ir vaisiais.

  Sogjalas Rinpočė gimė Khame, rytiniame Tibete. Vienas žymiausių XX amžiaus dvasinių mokytojų Džamjangas Kjencė Čokji Lodro jame atpažino XIII Dalai Lamos mokytojo Lerab Lingpa Tertono Sogjalo inkarnaciją. Džamjangas Kjencė vadovavo Rinpočės dvasinėms pratyboms ir auklėjo jį kaip savo sūnų. 1971 metais Rinpočė atvyko į Angliją ir ten, Kembridžo universitete, studijavo lyginamąją religijotyrą. Vėliau jis mokėsi pas daugelį didžių Tibeto budizmo tradicijų mokytojų, buvo jų vertėjas ir padėjėjas. Sogjalas Rinpočė turi nuostabų talentą autentiškai ir priimtina šiuolaikiniam protui forma perteikti budizmo esmę, tad yra vienas garsiausių mūsų laikų mokytojų. Taip pat jis yra Rigpa organizacijos įkūrėjas ir dvasinis vadovas. Ši organizacija vienija 82 budizmo centrus penkiolikoje pasaulio šalių. Sogjalas Rinpočė jau 30 metų moko ir keliauja po Europą, Ameriką, Australiją ir Aziją. Jis rengia užsisklendimo seminarus ir byloja tūkstančiams žmonių.

  Tibetiečių gyvenimo ir mirties knyga (The Tibetan Book of Living and Dying) aukštai įvertinta ir perversminga. 56 pasaulio šalyse (29 kalbomis) buvo parduota du milijonai šio klasikinio veikalo egzempliorių. Knyga įtraukta į įvairių medicinos ir religijos mokyklų, grupių bei organizacijų mokymo programas, ja naudojasi daugelis medicinos seserų, gydytojų ir sveikatos priežiūros profesionalų.

   

  Svoris 0.47 kg
  Išmatavimai 21 × 15 × 3 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top