TRAUKOS DĖSNIS. Ką daryti, kad jis jums padėtų. Esthera ir Jerry Hicks

Produkto kodas: HIC002 Kategorija: Žymos: , ,
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Rasa Šemiotienė
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2010
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN:
 • Formatas: Popierinė
 • Džeris ir Estera Hiksai nepaprastą Abraomo (Abraomu vardu pasivadino grupė Ne Fizinių būtybių) mokymą pradėjo skleisti 1986 metais. Paprasti, lengvai suprantami ir meilės persunkti žodžiai padeda mums geriau pažinti save ir galų gale prisiliesti prie savo Būties Šaltinio.

  Perskaitę šią knygą sužinosite nuostabaus amžinojo gyvenimo žaidimo taisykles, žaisdami patirsite nepaprastą jaudulį – kūrybiškai valdyti savo fizinę tikrovę.

  Pažinę galingąjį traukos dėsnį pagaliau suprasite, kodėl jums ar kitiems žmonėms nutinka tai, kas nutinka. Kuo geriau mokėsite valdyti savo mintis ir kreipti jas į trokštamus dalykus, tuo veiksmingiau galėsite naudotis sąmoningos kūrybos mokslo galimybėmis.

  Planuodami vieną segmentą po kito, jūs mintimis kursitės savo ateitį – ji lauks, kol jūs ten atvyksite. O kreipdami dėmesį į savo jausmus, išmoksite derinti mintis su savo vidine esatimi ir tapsite leidėjais, kuriems lemta gyventi išsipildymų ir džiaugsmo kupiną gyvenimą.

  Apie šią knygą

  (parašė Neale Donald Walsch, serijos Pokalbiai su Dievu ir Kartu su Dievu į amžinąjį gyvenimą autorius)

  Na štai. Daugiau jums nereikia ieškoti. Atidėkite į šalį kitas knygas, pamirškite seminarus bei pasitarimus ir atšaukite savo psichologo konsultacijas.

  Tų dalykų neprireiks, nes čia rasite viską, ką reikia žinoti apie gyvenimą ir pagalbą sau. Šioje knygoje aprašytos nepaprastos kelionės taisyklės. Pateiktos priemonės, padėsiančios gauti visa, ko jums reikia. Pradėkite tiesiog dabar.

  Iš tiesų pažvelkite, ką jau esate nuveikę.

  Tiesiog pažvelkite.

  Pažvelkite, ką laikote rankose šią akimirką.

  Jūs tai jau padarėte. Padėjote šią knygą į tinkamą vietą – tiesiai sau prieš akis. Jūs padarėte, kad ji atsirastų tiesiog iš niekur. Vien tai patvirtina, kad ji gali padaryti poveikį.

  Ar suvokiate? Ne, jokiu būdu nepraleiskite šios vietos. Jums yra būtina tai išgirsti. Paklausykite: jūsų rankose puikiausias įrodymas, kad traukos dėsnis yra tikras, jis veikia ir daro įtaką realiam pasauliui.

  Leiskite paaiškinti.

  Sąmonės gelmėse, vienoje jos kertelėje, jūs sužadinote ketinimą gauti tokią žinią, antraip ši knyga niekada nebūtų jūsų pasiekusi.

  Tai nėra nereikšminga smulkmena. Tai labai svarbu. Patikėkite manimi. Netrukus jūs sukursite tai, ką ketinote: didžiausią pokytį savo gyvenime.

  Juk toks ir buvo jūsų ketinimas, ar ne? Jei nebūtumėte norėję pakeisti savo kasdienio gyvenimo potyrių, nebūtų tų įvykių, kurie vyksta dabar, kai jūs skaitote šiuos žodžius. Jau seniai laukėte tokios progos. Iškilo tik keli esminiai klausimai: Kaip? Kokios taisyklės? Kokios priemonės?

  Na, tai štai. Prašėte ir gavote. Tarp kitko, tai yra pirmoji taisyklė. Prašykite ir gausite. Tačiau yra šis tas daugiau. Apie tai ši nepaprasta knyga. Sužinosite apie nuostabius įrankius ir gausite nuorodas, kaip jais naudotis.

  Ar galėjote įsivaizduoti, kad jums bus pateiktas gyvenimo taisyklių rinkinys?

  Štai jis – prašom.

  Už tai turime dėkoti Esterai ir Džeriui Hiksams. Ir, žinoma, Abraomui. (Kas jis toks, sužinosite toliau skaitydami šią nepapratsą knygą.) Estera ir Džeris skyrė savo gyvenimą tam, kad perduotų nuostabią Abraomo išmintį pasauliui. Žaviuosi šiais žmonėmis ir myliu juos; taip pat jaučiuosi nepaprastai dėkingas šiai ypatingai porai, kad ji atlieka garbingą misiją, kurios mes visi mėginame imtis: gyventi ir džiaugtis pačiu gyvenimu bei tuo, Kas Iš Tikrųjų Esame.

  Nė kiek neabejoju, kad knyga padarys jums didžiulį įspūdį. Esu tikras – ji pakeis jūsų gyvenimą. Čia yra ne tik svarbiausio visatos dėsnio aprašymas (tiesą sakant, vienintelio, kurį verta išmanyti), bet ir lengvai suprantamas gyvenimo mechanikos paaiškinimas. Tai yra kvapą gniaužianti informacija. Nepaprastos žinios. Puiki, jaudinanti įžvalga.

  Labai reta knygų, apie kurias norėčiau pasakyti tai, ką sakau: įsigilinkite į kiekvieną čia parašytą žodį, elkitės taip, kaip liepia ši knyga. Knyga atsakys į visus klausimus, kurie susikaupė jūsų širdyse. Taigi, jeigu leisite, patarsiu: būkite dėmesingi.

  Ši knyga apie tai, kaip būti dėmesingiems, ir jei jau taip pasirinksite, kiekviena jūsų svajonė gali virsti tikrove, o tai visam laikui pakeis jūsų gyvenimą.

   

  Svoris 0.24 kg
  Išmatavimai 21 × 15.7 × 1.7 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)

  ×

  Pasinaudokite galimybe iki lapkričio galo. Expired!
  00 Days
  00 Hrs
  00 Mins
  00 Secs
  Scroll to Top