VISATA PAGAL KABALĄ. Z’ev ben Shimon Halevi

Produkto kodas: HAL001 Kategorija: Žymos: ,
 • Puslapių skaičius: 272
 • Vertėjas: Tadas Jurevičius
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis, Virginija Bertulienė
 • Leidimo metai: 2012
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786098050318
 • Formatas: Popierinė
 • Visata pagal Kabalą pasakoja, kaip ir kodėl atsirado visata. Knygoje išdėstyta bendra keturių Emanacijos, Kūrimo, Formavimo ir Darymo pasaulių bei jų arkangeliškų, angeliškų, demoniškų ir organinių gyventojų schema. Knygos autorius remiasi senoviniais, viduramžių ir šiuolaikiniais duomenimis ir atnaujina Kabalos tradiciją, kad dabarties karta suvoktų Būties prasmę ir sužinotų, kaip žmonijai sąmoningai atlikti savo vaidmenį – idant Dievas galėtų regėti Dievą Būties Veidrodyje.
  Skaitytojams pateikiamas pataisytas knygos leidimas su papildomais piešiniais, kurie padeda lengviau suprasti nagrinėjimus principus. Perpratę knygos terminus ir metafiziką, skaitytojai gaus naujų įžvalgų apie Būties struktūrą ir dinamiką, taip pat – apie angeliškų ir demoniškų jėgų darbus, Gamtos ir žmonijos evoliuciją bei paskirtį.

  Akis, kuria aš regiu Dievą, yra ta pati akis, kuria Dievas regi mane – mano akis ir Dievo akis yra ta pati akis, matanti, atpažįstanti, mylinti. (Meisteris Ekhartas)

  Jei ši akis nors akimirkai užsimerktų, niekas nebegalėtų daugiau egzistuoti. Dėl to ji vadinama atmerktąja akimi, aukštesniąja akimi, šventąja akimi, stebinčiąja akimi, akimi, kuri nei miega, nei snaudžia, kuri visus sergi ir kuri yra amžina visų daiktų egzistencija. (Zoharas, Kelno leidimas, 1982)

  Z‘ev ben Šimon Halevi yra hebrajiškas Voreno Kentono (Warren Kenton) vardas. Jis gimė 1933 metais Anglijoje žydų levitų šeimoje. Jo tėvas kilęs iš ispaniškosios sefardų giminės Besarabijoje, o motina – iš Lenkijos aškenazių. Z‘ev ben Šimon Halevi studijavo Mokymą daugiau nei keturiasdešimt penkerius metus, jo specializacija yra Toledano tradicija, kuri kyla iš ispaniškosios Kabalos, susiformavusios ankstyvaisiais viduramžiais Ispanijoje ir Prancūzijoje. Knygos autorius yra aplankęs visus didžiausius Europos, Šiaurės Amerikos ir Izraelio kabalistinius centrus, skaitęs paskaitas visuose kontinentuose ir parašęs keturiolika knygų, kurios dabar išverstos į bemaž dvi dešimtis pasaulio kalbų. Autoriaus užduotis, kaip jis pats sako, yra tradicijos atnaujinimas. Z‘ev ben Šimon Halevi yra pagrindinis Kabalos bendrijos (www.kabbalahsociety) kuratorius.
  Jo darbų įtaką savo pasaulėžiūrai pripažįsta Velso princas Čarlzas, dainininkė Sinéad O’Connor, anglų poetė Kathleen Raine, kiti žymūs asmenys.

  „Kiekvienas yra žvelgęs į Paukščių Taką, į visatos platybes. Kai kurie suvokė, jog už tolimiausių galaktikų driekiasi kitas matmuo, nematoma struktūra, kurioje yra mūsų pasaulis ir kuri jį valdo. Kiekvienoje žmonių kartoje atsirasdavo vienas kitas, kuris sugebėdavo prasiskverbti pro kosminį šydą ir išvysti Kūriniją nuo pat jos ištakų. Šios jų įžvalgos perduodamos mums per Kabalą, idant mes, kaip Jokūbas, taip pat galėtumėme pamatyti didžiąsias Žemę ir Dangų jungiančias kopėčias su besileidžiančiais ir kylančiais Dievo Pulkais.“
  Z‘ev ben Šimon Halevi

   

  Svoris 0.39 kg
  Išmatavimai 21.4 × 14.9 × 2.7 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top