ŽALIŲJŲ KOKTEILIŲ REVOLIUCIJA. 200 receptų. Ryžtingas žingsnis natūralios sveikatos link. Victoria Boutenko

Produkto kodas: BOU005 Kategorija: Žymos: ,
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Živilė Šileikaitė
 • Redaktorius: Andrius Rondomanskis
 • Leidimo metai: 2011
 • Ilustracijos:
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9781556438127
 • Formatas: Popierinė
 • Žalios mitybos pionierė Viktorija Butenko siūlo paprastą ir efektyvų sprendimą, kaip prievolę valgyti žalumynus paversti tikru malonumu. Mes, pervargę nuo pašėlusio gyvenimo ritmo, dažniausiai maitinamės prabėgomis, didžiąją mūsų valgiaraščio dalį sudaro perdirbtas ir menkavertis greitasis maistas. Todėl tik reto kurio iš mūsų mityba yra tinkamai subalansuota. Net kai, regis, nesergame jokiomis ligos, mus neretai kamuoja nemiga, nesugebėjimas susitelkti, nuolatinis nuovargis ir kiti simptomai, kuriuos sukelia vertingų maisto medžiagų trūkumas. Knygos Žaliųjų kokteilių revoliucija tikslas yra sustabdyti šią tyliai plintančią epidemiją ir padėti žmonėms atsikratyti blogų mitybos įpročių.

  Viktorijos Butenko siūlomas sprendimas – nepaprastai gardūs ir maistingi žalieji kokteiliai. Greitai ir lengvai paruošiami, šie kokteiliai grąžina į mūsų kasdienę mitybą seniai pamirštus vaisius, daržoves ir žalumynus. 200 kokteilių receptų, kuriuos rasite šioje knygoje, padės išvengti mitybos monotonijos ir suteiks organizmui reikalingų maistinių medžiagų.

  Pratarmė

  ŽALIŲJŲ KOKTEILIŲ REVOLIUCIJA PRASIDĖJO

  Žaliųjų kokteilių sukelta mitybos revoliucija jau vyksta jūsų, mano ir visų kitų entuziastų dėka. Pats nuostabiausias dalykas yra tas, kad šis stebuklingas gėrimas ne tik be galo naudingas organizmui, bet ir labai skanus. Per savo paskaitas ir seminarus esu mačiusi, kaip paragavę žaliojo kokteilio žmonės visiškai pasikeičia. Tokių žmonių tūkstančiai! Kai pajunta kokteilio skonį, jie ima juo gėrėtis, nors dar visai neseniai pati mintis maitintis žaliu skysčiu kėlė jiems pasibjaurėjimą. Visada išgirstu garsų Oho! ir matau, kaip žmonės išlaižo savo puodelius.

  Penkiolika metų raginau žmones kas dieną į savo valgiaraštį įtraukti kuo daugiau šviežių vaisių ir daržovių. Prisimenu, kaip sunku būdavo įtikinti juos valgyti daugiau žalio, tai yra visiškai neperdirbto, maisto. Daug metų keliavau po JAV miestus nuo pakrantės iki pakrantės ir vedžiau seminarus apie žalią mitybą. Tačiau kad ir kaip stengiausi, didžiajai mano klausytojų daugumai maitintis vien neperdirbtu maistu pasirodė per sunku.

  Situaciją iš esmės pakeitė žalieji kokteiliai. Pirmą žalią kokteilį pagaminau 2004 metų rugpjūčio mėnesį ir paskui šis gėrimas greitai išpopuliarėjo be didelių mano pastangų. Šiuo metu žmonės apie žaliuosius kokteilius žino daugiau nei apie žalią mitybą. Dabar įvairių žaliųjų kokteilių galiu užsisakyti keliuose vietiniuose sulčių baruose ir net įvažiuojamame restorane netoli Medfordo miesto oro uosto Oregono valstijoje. Žalieji kokteiliai pristatomi televizijos laidose, apie juos rašoma žurnaluose, o kai vaikai neseniai nusivedė mane į kiną, aš vos neišvirtau iš kėdės pamačiusi, kaip jų mėgstamas herojus Geležinis Žmogus išsitraukia trintuvą ir pradeda trinti žaliąjį kokteilį!

  Nuo pat kokteilio atradimo dienos geriu juos kasdien ir vaišinu jais kitus. Taip mėgstu šį produktą, kad esu visiškai įsitikinusi, jog gersiu jį iki paskutinės gyvenimo dienos. Šiuos kokteilius pamėgo ir visa mano šeima bei dauguma draugų. Kad ir į kokią pasaulio šalį nuvykstu, iš žaliųjų kokteilių mėgėjų išgirstu įdomių naujienų. Šioje knygoje rasite pagrindinius žaliųjų kokteilių gaminimo ir vartojimo principus, taip pat čia sudėti geriausi receptai, kuriuos aš sudariau remdamasi savo kasdiene praktika ir mielų skaitytojų laiškais.

  Tikiuosi, jūs taip pat atrasite žaliųjų kokteilių pasaulį ir daug nuostabių receptų, kurie padės jums būti sveikiems.

  Laimingo trynimo!

  Svoris 0.23 kg
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)
  Scroll to Top