-37%

SUŽYDĖK GYVENIMU: GYVOJO NUŠVITIMO PATYRIMAS. Paramahamsa Nithyananda

7.96  5.00  su PVM

Prieinamumas: Liko tik 1

 • Puslapių skaičius: 336
 • Vertėjas:
 • Redaktorius:
 • Leidimo metai:
 • Ilustracijos:
 • Viršelis:
 • ISBN: 9786098050554
 • Formatas: Popierinė
 • Šioje knygoje mūsų dienų dvasinis mokytojas Paramahamsa Nithjananda kalba, apie pabudimą, apie žmogų ir visatą bei jų tarpusavio santykius, apie gyvenimą ir mirtį, apie sapną ir tikrovę – apie viską, kas padeda siekti nušvitimo.

  Paramahamsa Nithjananda yra nušvitęs mokytojas iš Indijos. Jo misija – žmonių širdyse įžiebti gyvojo nušvitimo siekį. Paramahamsa Nithjananda siūlo žmonėms egzistencinių problemų sprendimo būdą. Šio mokytojo dvasinis vientisumas, platūs užmojai, humoro jausmas ir sugebėjimas praktiškai bei patraukliai pristatyti vedų išmintį leido jo mokymui peržengti visas socialines, kultūrines, kalbines, amžiaus ir lyties užkardas, pasklisti bemaž po visą Žemės rutulį. 

  Daugiau nei 600 Nithjanandos kalbų yra nemokamai prieinamos internete (www.youtube.com/LifeBlissFoundation). Pagal YouTube duomenis Nithjananda šiuo metu yra populiariausias guru šiame portale, iki šiol jo įrašai peržiūrėti daugiau nei milijoną kartų.

  Nithjananda įsteigė pasaulinį judėjimą pavadinimu Nithjananda Dhjanapitam (Nithyananda Dhyanapeetam), propaguojantį meditaciją ir sveiką gyvenseną, turintį tūkstančius centrų. Judėjimo tikslas – kelti atskirų žmonių ir visos planetos sąmonę. Siekdamas šio tikslo, Nithjanandos judėjimas siekia įšventinti 100 milijonų žmonių į unikalią meditaciją, pavadintą Nithja Dhjan, o 100 000 žmonių pakylėti iki gyvojo nušvitimo.

  Daugiau apie Nithjananda Dhjanapitam judėjimą ir jo specializuotas meditacijų programas skaitykite interneto adresu: www.nithyananda.org.

  Ši knyga tikriausiai pakeis jūsų gyvenimą. Joje sudėta Paramahamsa Nithjanandos išminties, kurią jis iki šiol išreiškė, esmė, ji skaitytoją veda aiškiu keliu tikro nušvitimo link.

  * * *

  Nušvitusi visuomenė

  Vedų laikais Indijoje individo ir visuomenės gyvenimas stovėjo ant nušvitimo pamato. Toje visuomenėje apie septyniasdešimt procentų žmonių buvo nušvitę, o likusieji trisdešimt procentų siekė nušvitimo.

  Menai, mokslai, švietimas ir gyvensena buvo skirti tam, kad pastūmėtų žmogų galutinio nušvitimo link. Klasikiniai indų šokiai, pavyzdžiui, bharatanatjam, tradicinė vokalinė ir instrumentinė muzika, tradicinė šventyklų architektūra, skulptūra, klasikinė tapyba ir kitos meno formos, šventoji sanskrito kalba, astrologija ir unikali gurukulos (švietimo) sistema, tradiciniai gimimo, vedybų, mirties ir kitų svarbių įvykių ritualai, – visa kas gyvenime buvo didžiųjų nušvitusių išminčių patirties išraiška, taip pat ir priemonė, skatinanti nušvisti.

  Žemėje nėra nieko didingesnio už nušvitimo patirtį. Jokia filosofija, joks mokymas, jokia teorija, ideologija nepajėgi gyvuoti ir išlikti ilgiau nei vienos kartos gyvenimas, jei jos neremia nušvitusi būtybė.

  Senovės Indijoje nušvitusių valdovų ir mokytojų būta labai daug. Tradicija gyva iki šiol. Atvykę į kokį pietų Indijos kaimą, pamatysite milžinišką akmeninę šventyklą, kurioje sutelkta nušvitimo energija. Žinoma, žmonių, kurie tas šventyklas statė, seniai nebėra…

  Mano gimtajame Tiruvanamalajaus kaimelyje pietų Indijoje stūkso daugiau nei dešimtį hektarų užimanti šventykla. Tačiau karaliaus, stačiusio šią šventyklą, rūmų telikę griuvėsiai. Šventykla išliko, nes joje gyva nušvitusių mokytojų energija.

  Geriausia, kaip galite pasitarnauti, geriausia, kaip galite panaudoti savo gyvenimą – puoselėti šį nušvitimo mokslą Žemės planetoje. Žemės planeta šiandien vis dar gyva, nors žmonės ją baisiausiai niokoja ir žaloja. Žemė gyva, nes joje dar yra nušvitusių mokytojų. Ir tol, kol jų čia bus, niekas nepajėgs Žemės sunaikinti!

  Svoris 0.4 kg
  Išmatavimai 21.5 × 14.7 × 2.5 cm
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)

  ×

  Pasinaudokite galimybe iki lapkričio galo. Expired!
  00 Days
  00 Hrs
  00 Mins
  00 Secs
  Scroll to Top