Įkvėpimo leidykla visiems

Mijalba TV

Mijalba TV – mūsų ilgai brandinta ir 2022 m. įgyvendinta idėja su skaitytojais susisiekti ne tik per knygų puslapius, bet ir per video pokalbius su knygų autoriais, mokytojais ir kitais įdomiais žmonėmis. Video įrašus talpiname savo Youtube bei Facebook paskyrose bei šioje svetainės skiltyje.

Tikimės, kad juose rasite jums naudingos informacijos, įkvėpimo gyvenimo džiaugsmui ir meilei, o taip pat – impulsą ieškoti ir rasti kelią į kiekvieno iš jūsų unikalios kūrybos žemėje išsipildymą.

Youtube: https://www.youtube.com/@leidyklamijalba
Facebook: https://www.facebook.com/mijalba

#MijalbaTV

Mijalba TV - KNYGOS PRISTATYMAS | Rimantas Ruzgys, „Įvadas į gyvenimą"

Apie Kūrėjo planą, Jo mums siunčiamas mintis, kaip jas pagauti ir ką daryti pagavus... Bei kaip elgtis, jeigu norite įnešti naujumo į savo gyvenimą. Žiūrėkite ištraukoje iš Rimanto Ruzgio knygos ĮVADAS Į GYVENIMĄ pristatymo.

Knyga: ĮVADAS Į GYVENIMĄ, Rimantas Ruzgys

Mijalba TV - KNYGOS PRISTATYMAS | A. A. Pabarčiūtė, „Žinutės iš Šivos kalno Arunačalo"

Kaip girdėti, ką mums kalba mūsų Esybė? Kaip išmokti gauti žinutes iš savo vidaus tuo metu, kai gyvenimas mums nuolatos irgi šneka? Kai kalbamės su močiute, rėkia viršininkas, laukiame eilėje... ar klausome ištraukos iš Andrės Amiya Pabarčiūtės naujausios knygos pristatymo Mijalboje? Gero (įsi)klausymo!

Knyga: ŽINUTĖS IŠ ŠIVOS KALNO ARUNAČALO, Pabarčiūtė Andrė Amiya

Mijalba TV - KNYGOS PRISTATYMAS | V. Petraitienė, SAVĘS IR VISATOS PAŽINIMO LINK. Išminties energija

„Kas susitikime esate pirmą kartą, supraskit, kad apie knygas mažiausiai kalbėsime, nesvarbu, kad pristatymas knygų, - susitikimą su skaitytojais pradėjo Violeta Petraitienė. - Jungsis Mokytojai, žiūrėsime, kokia energija bus, kokia meditacija…” Kviečiame atsipalaiduoti, pasisemti šiminties ir pasipildyti geros energijos.

Knyga: SAVĘS IR VISATOS PAŽINIMO LINK. Išminties energija, Petraitienė Violeta

Mijalba TV - KNYGOS PRISTATYMAS | V. Leščinskas, „Nevykėlio pergalės"

„Didžiąją gyvenimo dalį buvau nevykėlis, - sako Vidas, - nors ne visiems išorėje taip atrodė. Šiame rankraštyje norėjau atskleisti savo vidinį pasaulį, savo jautrumą, išgyvenimus, baimes ir kovas." Ši knyga nėra dar vienas pamokymas, kaip gyventi. Tai asmeninė autoriaus istorija apie žingsnius, kuriuos jis išdrįso žengti ir kurie, vienas po kito, jį atvedė į pačią didžiausią pergalę - tapimą savimi.

Knyga: NEVYKĖLIO PERGALĖS, Leščinskas Vidas

Mijalba TV - AUTORIAI | Loreta Stonkutė

Skaitytojai sako, kad jos knygos įkvepia, pakylėja, pripildo Tikėjimo ir sugrąžina Viltį. Ar žinote, kaip visos Loretos knygos yra susijusiję ir kokią pagrindinę žinutę neša? Kaip jai pavyko vieną knygą parašyti per savaitę? Ir kodėl dabar visuomet ruošia dvi knygas vienu metu? Apie rašytojos kelią, knygas ir gyvenimą kalbiname Loretą Stonkutę.

Puslapis: www.azahielle.lt
FB: Loreta Stonkutė
Knygos: Loretos Stonkutės knygos
Kalbino: Vilma Urbanavičienė

užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Newsletter signup

Palaukite...

Thank you for sign up!

Kontaktai

Drobės g. 62 - 303 kab.
Kaunas, LT45181

(+370) 654 67767
info@mijalba.com
© 2024 - LEIDYKLA MIJALBA / TAISYKLĖS IR SĄLYGOS / PRIVATUMO POLITIKA
cross-circle
Prekė įtraukta į krepšelį0
Prekių krepšelyje nėra
Tęsti apsipirkimą
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram