MEDICINOS MEDIUMAS. Anthony William

9.90  su PVM

Prieinamumas: Turime

Produkto kodas: WIL002 Kategorijos: , , ,
Autoriai: William Anthony
 • Puslapių skaičius: 384
 • Vertėjas: Laimutė Žukauskienė
 • Redaktorius: Neringa Butkienė
 • Leidimo metai: 2019
 • Ilustracijos:
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9786094690907
 • Formatas: Popierinė
 • Kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti

  Šios knygos autorius Entonis Viljamas (Anthony William) gimė turėdamas unikalų gebėjimą bendrauti su aukšto lygmens dvasia, kuri teikia jam stulbinamai tikslią informaciją apie žmonių sveikatą. Entonis Viljamas naudoja iš aukščiau gautą dovaną padėti kitiems žmonėms: diagnozuoja jų sveikatos sutrikimus ir pataria, kaip išgyti. Dėl savo veiksmingų patarimų Entonis pelnė tūkstančių žmonių pasitikėjimą ir meilę. Jis padėjo didžiuliam būriui ligonių. Entonis taip pat tapo neįkainojamu informacijos šaltiniu gydytojams, kurie, susidūrę su itin sunkiais ligų atvejais, ieško atsakymų, kaip padėti savo pacientams.

  Ar kartais pasijuntate sutrikę, kai ieškote aiškios informacijos apie sveikatą ir randate daugybę prieštaringų patarimų? Ar jus baugina sunkios ligos ir ar norėtumėte sužinoti, kaip jų išvengti? Ar norėtumėte numesti svorio? Atrodyti ir jaustis jaunesni? Turėti daugiau energijos? Padėti artimam žmogui, kurį vargina kokie nors negalavimai?

  Ši knyga – tai išsilaisvinimo vadovas. Parašiau ją norėdamas padėti jums iš tikrųjų išgyti bei apsisaugoti nuo įvairiausių abejotinų sveikatos palaikymo tendencijų, madų, klaidų, pusiau tiesų ir apgavysčių. Parašiau ją, kad mūsų vaikai užaugtų sveiki.

  – Anthony William

  Medicinos mediumas Entonis Viljamas padėjo išgyti tūkstančiams žmonių, kuriems buvo nustatytos klaidingos diagnozės arba jie buvo gydomi neveiksmingomis priemonėmis. Tai daryti jam padeda dieviškasis balsas, kuris tiesiogine prasme kalba jam į ausį ir pasako, kokios yra pagrindinės žmonių ligų ar skausmų priežastys ir ką jiems reikia daryti, kad susigrąžintų sveikatą. Entonis padeda siekti stulbinamų rezultatų net tiems, kurie, prieš kreipdamiesi į jį, daug metų gydėsi pas įvairių medicinos krypčių specialistus ir sveikatai susigrąžinti išleido tūkstančius dolerių. Šioje knygoje Entonis Viljamas pirmą kartą su visais dalijasi savo žiniomis, kurias įgijo per 25 darbo su sergančiais žmonėmis metus. Didžioji dalis čia pateiktos informacijos dar niekur nebuvo skelbta, o mokslininkai šiuos atradimus padarys tik po kelių dešimtmečių. Entonis Viljamas atskleidžia tikrąsias daugelio ligų bei sutrikimų priežastis, apie kurias medikai nieko nežino, todėl negali skirti tinkamo gydymo. Knygoje aprašoma, kaip natūraliais būdais išgydyti tokias sudėtingas ligas kaip fibromialgija, Laimo liga, antinksčių nuovargis, lėtinio nuovargio sindromas, hormonų disbalansas, Hašimoto liga, išsėtinė sklerozė, depresija, neurologiniai sutrikimai, lėtinis uždegimas, autoimuninės ligos, įvairūs sutrikimai, susiję su cukraus kiekio kraujyje svyravimais, kolitas bei kitos virškinamojo trakto ligos. Taip pat knygoje rasite patarimų, kaip išsigydyti ligos padarytas emocines žaizdas, kaip padėti atsigauti savo dvasiai ir sielai. Jeigu jums buvo nustatyta diagnozė, kurios nesuprantate, arba jaučiate simptomus, kurių negalite paaiškinti, jeigu serga jūsų artimas žmogus arba norite geriau pasirūpinti savo pacientais, visus reikalingus atsakymus rasite knygoje „Medicinos mediumas“. Čia taip pat jums bus atskleistos paslaptys, kaip gyventi ilgiau ir visada palaikyti gerą sveikatą. Entonis Viljamas rašo: „Kai pasveikstame, visos abejonės išnyksta. Įgyjame energijos siekti savo tikslų, mėgautis gyvenimu, keistis ir prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Galų gale vėl patikime, kad gyvenime yra daug gerų dalykų. Dabar tiesa apie ligų gydymą ir sveikatą yra jūsų rankose.“

  Svoris 0.4 kg
  Išmatavimai 21 × 15 × 3 cm

  Jums taip pat gali patikti…

  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)

  ×

  Pasinaudokite galimybe iki lapkričio galo. Expired!
  00 Days
  00 Hrs
  00 Mins
  00 Secs
  Scroll to Top