ŽINIA, KURIĄ MUMS PRANEŠA VANDUO. Masaru Emoto

Produkto kodas: EMO001 Kategorija:
Autoriai: Masaru Emoto
 • Puslapių skaičius:
 • Vertėjas: Daina Pupkevičiūtė
 • Redaktorius: Audronė Kaunienė
 • Leidimo metai: 2007
 • Ilustracijos: spalvotos
 • Viršelis: minkštas
 • ISBN: 9789955599470
 • Formatas: Popierinė
 • Kelių populiarių knygų apie vandens kristalus autorius daktaras Masaru Emoto gimė 1943 metais Jokohamoje. Jis yra baigęs Jokohamos municipalinio universiteto Humanitarinių mokslų fakultetą. 1986 metais Tokijuje jis įsteigė IHM korporaciją, o 1992 metais Atvirasis tarptautinis universitetas suteikė jam alternatyviosios medicinos gydytojo sertifikatą. Vėliau Jungtinėse Valstijose Masaru Emoto domėjosi kai kuriomis vandens tyrimo problemomis bei magnetinio rezonanso analizės technologijomis.

  Daktaro Masaru Emoto tyrimų sritis – mūsų planetos vanduo. Į šią problemą jis žvelgia visų pirma kaip originalus mąstytojas. Vanduo, pasak jo, ne tik visos gyvybės šaltinis ir pagrindas, bet ir ta substancija, kuri jautriai reaguoja į žmogaus sąmonės energiją, taigi atspindi dvasinę žmonijos būseną. Išvalę dvasią, drauge išvalysime planetos vandenį, – sako autorius.

  Masaru Emoto gyvena Japonijoje, jis vedęs, augina tris vaikus.

  Ši knyga – nepaprasta. Nuostabios ir moksliniu požiūriu unikalios nuotraukos yra tikras mistinis lobis. Autoriaus indėlis į dvasinius ieškojimus yra be galo pozityvus ir reikšmingas.

  – Caroline M. Myss, knygų Šventieji sandoriai (Sacred Contracts) ir Dvasios anatomija (Anatomy of the Spirit) autorė

  Daktaras Emoto, panašiai kaip kadaise Galilėjus, Einšteinas ir Niutonas, atskleidžia savo viziją, kuri skatina mus pažvelgti į visatą kitu žvilgsniu. Jo knygoje mokslas susijungia su dvasiniais ieškojimais – įvyksta kvantinis šuolis. Mes imame suprasti, kaip reikia rūpintis savo sveikata ir kurti planetoje taiką.

  – Marcus Laux, gydytojas natūropatas, žurnalo Naturally Well Today leidėjas

  Daktaro Emoto tyrimai puikiai parodo, kokia didelė yra meilės ir dėkingumo jėga. Ji palaiko mūsų dvasios, kūno ir proto gerovę. Jo knyga yra svarus indėlis kuriant mūsų pasaulio ateitį.

  – Noelle C. Nelson, knygos Supratimo jėga (The Power of Appreciation) bendraautoris

  Pasaulinio garso japonų mokslininko daktaro Masaru Emoto knyga išties revoliucinė. Savo tyrimais jis nustatė, kad mūsų mintys, jausmai ir žodžiai veikia vandens molekules. O kadangi žmogaus kūną, kaip ir visą planetą, didžiąja dalimi sudaro vanduo, tai šis mokslinis faktas leidžia visai kitaip pažvelgti į sveikatos, aplinkos apsaugos ir taikos išsaugojimo žemėje problemas.

  Svoris 0.25 kg
  Autoriai
  ADAM (1)
  Mooji (2)
  OSHO (4)
  Ramtha (1)

  ×

  Pasinaudokite galimybe iki lapkričio galo. Expired!
  00 Days
  00 Hrs
  00 Mins
  00 Secs
  Scroll to Top