Įkvėpimo leidykla visiems

DVIEJŲ PASAULIŲ SUSILIEJIMAS

16.50  su PVM

Knygą

Kiekis

Turime

APIE KNYGĄ/APRAŠYMAS
INFORMACIJA

Violeta Petraitienė, knygų serijų „Savęs ir Visatos pažinimo link“ ir „7 sąmonės augimo ciklai“ autorė, lektorė, daugiau nei penkiolika metų užrašo žinias, gautas per sąmonės kanalą iš subtiliojo pasaulio. Dvasios Mokytojai, Pakylėtieji Valdovai ir kitos išmintingos kosminės sąmonės žmonėms perduoda esmines gyvenimo tiesas, gausybę žinių apie pasaulio sandarą, dvasinę evoliuciją, sąmonės raidą.

„Dviejų pasaulių susiliejimas“ – nauja Violetos knyga, gimusi iš noro pasidalyti su skaitytojais savo išgyvenimais, patyrimais, kurie lydėjo ir tebelydi bendradarbiavimą su subtiliuoju pasauliu. Unikalias asmenines patirtis papildo tekstai, padiktuoti aukštesnės sąmonės arba dvasinių, aukštųjų dimensijų būtybių. Naująja savo knyga Violeta siekia parodyti, kad nematomas pasaulis išties egzistuoja, jis sinergiškai veikia su materialiuoju ir padeda mums kurti gyvenimą, kokio trokštame, kokio esame nusipelnę.

„Dviejų pasaulių susiliejimas“ – knyga, kuri keičia sąmonę, padeda jai greičiau augti ir leidžia pažvelgti į žmogaus būtį visiškai kitomis akimis.

„Gyvenimas Žemėje tėra trumpa akimirka, todėl džiaukitės kiekviena sekunde, kiekviena galimybe išjausti ir patirti šį pasaulį. Išjausti, kaip galite mylėti, mąstyti, kaip galite veikti. Stiprinkite santykius su savimi, su artimais žmonėmis ir su Kūrėju. Ypač svarbu atkurti ryšį su savo vidiniu pasauliu, nes būtent jame atsiveria visos žinios. Vidiniame pasaulyje galite pažinti Didžiąją Visatą, suvokti jos dėsnius. Suderinę protą ir širdį galite rasti savo tikrąjį Aš. Ne apsimestinį, ne apipančiotą egoistiniais siekiais, bet tą paprastą, tikrąjį Aš, apgaubtą dieviškąja energija, subtiliojo pasaulio būtybių meile, šviesa ir tiesa.“ (Viešpats Maitrėja)

Daugiau
SKU:
PET015
Puslapių skaičius:
Vertėjas:
Redaktorius:
Leidimo metai:
2024
Ilustracijos:
Viršelis:
ISBN:
9786094691669
Formatas:
Popierinė
Svoris:
0.56
kg
Išmatavimai:
21.7
x
15.5
x
2.3
cm

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI

užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Newsletter signup

Palaukite...

Thank you for sign up!

Kontaktai

Drobės g. 62 - 303 kab.
Kaunas, LT45181

(+370) 654 67767
info@mijalba.com
© 2024 - LEIDYKLA MIJALBA / TAISYKLĖS IR SĄLYGOS / PRIVATUMO POLITIKA
cross-circle
Prekė įtraukta į krepšelį0
Prekių krepšelyje nėra
Tęsti apsipirkimą
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram