Įkvėpimo leidykla visiems

JOKIŲ RIBŲ

Neturime

APIE KNYGĄ/APRAŠYMAS
INFORMACIJA

Populiarus saviugdos knygų autorius Džo Vitale (Joe Vitale) drauge su havajiečių psichoterapeutu Hiu Lenu (Hew Len) pasakoja apie nuostabų dvasios gydymo būdą, kuris reikalauja visai nedaug: tik pamilti ir atleisti.

Kokios yra sveikatos ir ligos paslaptys? Kas garantuoja sėkmę ir kas gali padėti išspręsti pačias įvairiausias gyvenimo problemas? Ar tai gali būti taip paprasta? Ar visa tai padeda pasiekti keli paprasti žodžiai Atsiprašau. Atleisk man. Ačiū tau. Aš tave myliu?

Atsakymą sužinosite ne iš šios knygos, o pabandę taip elgtis patys. Knyga parodo kryptį, tačiau kelią nukeliauti reikės patiems.

----

Tradiciniais gydymo ir problemų sprendimo metodais besivadovaujantis gydytojas yra įsitikinęs, jog problemos glūdi paciento, ne jo paties viduje. Jis mano, jog jo pareiga - padėti šiam pacientui įveikti savo problemą. Bet ar nebus tokie įsitikinimai galutinai pasenę?

Norėdamas efektyviai spręsti pacientų problemas, gydytojas privalo būti pasiruošęs prisiimti šimtaprocentę atsakomybę už tos probleminės situacijos sukūrimą; kitaip tariant, jis privalo įtikėti, jog esamos paciento problemos priežastis yra klaidingos jo paties, o ne paciento mintys. Gydytojai, regis, nė nepastebi, jog tokios mintys visad sukasi jų galvose kiekvieną kartą, kai į juos kas nors kreipiasi pagalbos.

Turinys

Pratarmė. Kur prasideda ramybė

Įvadas. Visatos paslaptis

Nuotykio pradžia

Paties neįprasčiausio pasaulyje gydytojo beieškant

Pirmasis pokalbis

Sukrečianti tiesa apie ketinimus

Išimčių nėra

Aš tave myliu

Prie stalo su Dieviškumu

Įrodymai

Kaip greičiau sulaukti rezultatų

Kaip praturtėti?

Skeptikams bus įdomu

Rinkdamiesi apsiribojam

Cigarai, sumuštiniai ir Dieviškumo nužudymas

Atsivėrusi tiesa

Epilogas. Trys pabudimo pakopos

Priedas A. Pagrindiniai jokių ribų principai

Priedas B. Kaip išsigydyti (ar išgydyti kitus) ir būti sveikiems, turtingiems, laimingiems

Priedas C. Kas viskam vadovauja?

Apie autorius

Įvadas

Visatos paslaptis

2006 metais parašiau straipsnį Neįprasčiausias pasaulio gydytojas (The World’s Most Unusual Therapist). Jis pasakojo apie psichologą, padėjusį išgydyti visą palatą sunkius nusikaltimus padariusių nepakaltinamų psichikos ligonių (beje, jis nė karto jų nekonsultavo). Psichologas pritaikė keistą havajietišką gydymo metodą. Pirmą kartą apie tai išgirdau 2004 metais. O rasti patį gydytoją man pavyko tik po dvejų metų paieškų. Tada ėmiau mokytis minėto metodo pats ir parašiau tą dabar labai išpopuliarėjusį straipsnį.

Straipsnis paplito internetu. Jį publikavo naujienų grupėse, siuntinėjo patiems įvairiausiems žmonėms. Pats išsiunčiau jį savo svetainės www.mrfire.com naujienas užsisakiusiems lankytojams. Jiems jis labai patiko ir jie savo ruožtu išsiuntinėjo jį dešimtims tūkstančių savo pažįstamų. Pastarieji pasielgė taip pat. Mano paskaičiavimais, straipsnį perskaitė apie penki milijonai žmonių.

Straipsnio turinys visiems skaitytojams pasirodė sunkiai įtikimas. Kai kuriuos jis įkvėpė. Kai kuriuos apniko abejonės. Bet visi norėjo tęsinio. Ši knyga yra jų troškimo ir mano asmeninių paieškų vaisius.

Net jei skaitėte mano ankstesnę knygą Traukos dėsnis (The Attractor Factor), vis viena galite nesuprasti neįtikėtinų įžvalgų, kurias atskleisiu jums dabar. Pasidalysiu su jumis paprasta praktika, kuri aiškina, kodėl kai kuriuos didžius dalykus pasiekiau beveik be pastangų. Štai keletas jų:

* Garso įrašų leidykla Nightingale-Conant mano kompaktinių plokštelių rinkinį Įžūlios rinkodaros galia (The Power of Outrageous Marketing) sutiko išleisti tik tada, kai lioviausi belstis į jos duris, o dariau tai visus 10 metų.

* Be jokio išankstinio plano man pavyko iš benamio virsti skurdžiumi, iš skurdžiaus - vargiai galą su galu suduriančiu rašytoju, paskui tapau geidžiamu rašytoju, vėliau - skaitomiausiu rašytoju ir galiausiai - internetinės rinkodaros guru.

* Trokšdamas gauti BMW Z3 sportinį automobilį, sukūriau internetinės rinkodaros idėją, kuri niekam anksčiau nebuvo šovusi į galvą - taip per dieną uždirbau 22 500 dolerių, o per pusmetį - ketvirtį milijono.

*Išsiskyręs su žmona ir likęs be pinigų, užsinorėjau namo kalnuotoje Teksaso vietovėje. Tada pradėjau naują verslą, kuris atnešė man 50 000 dolerių per vieną dieną.

* Apie 40 nereikalingų kilogramų numečiau tada, kai išmokau siekti savo troškimų visai nauju būdu.

* Troškimas tapti skaitomiausiu autoriumi įkvėpė parašyti knygą, kurios niekad neplanavau rašyti. Jos idėja atėjo iš nežinia kur.

* Progą pasirodyti garsiame filme Paslaptis (The Secret) gavau be jokių prašymų, maldavimų, ketinimų ar kitokių pastangų.

* Lario Kingo (Larry King) laidoje 2006 metų lapkritį ir 2007 metų kovą dalyvavau niekad nepuoselėjęs tokio ketinimo.

* Kai rašau šiuos žodžius, Holivudo kūrėjai kalba apie mano knygos Traukos dėsnis ekranizavimą, dar kiti siūlo man įsteigti nuosavą televizijos programą.

Sąrašą galima būtų tęsti, bet, manau, jau supratote, ką noriu pasakyti. Mano gyvenime nutinka daug stebuklų.

Kodėl jie nutinka?

Kažkada buvau benamis. Šiandien esu vienas skaitomiausių rašytojų, interneto garsenybė ir multimilijonierius.

Kokiu būdu man pavyko tiek pasiekti?

Taip, aš turėjau svajonių.

Taip, aš stengiausi.

Buvau atkaklus.

Ar nesielgia lygiai taip pat daugybė kitų žmonių, tačiau sėkmės nesulaukia?

Kuo gi mes skiriamės?

Kritiškai pažvelgę į mano išvardytus pasiekimus, tikriausiai pastebėsite, jog nė vienas jų nėra tiesioginis mano pastangų rezultatas. Tiesą sakant, visus juos suplanavo Dieviškumas, o aš tik buvau to plano dalyvis (kartais, beje, visai nenoriai).

Leiskite paaiškinti tą dalyką kitaip: 2006 metų pabaigoje vedžiau seminarą, pavadinimu Daugiau nei norų išsipildymas (www.BeyondManifestation.com). Kalbėjau apie tai, ko buvau išmokęs bendraudamas su paslaptinguoju Havajų gydytoju. Paskui paprašiau dalyvių išvardyti visus jiems žinomus būdus, kaip žmonės siekia savo tikslų. Jie paminėjo pozityvius teiginius, vizualizavimą, ketinimą, sąmonės išplėtimą, galutinio rezultato pajautimą, scenarijaus rašymą, emocinės laisvės techniką ir daugelį kitų. Kai grupė surašė visus savo tikrovės kūrimo būdus, paklausiau dalyvių, ar šie būdai visad veiksmingi, ar niekad jų nenuvylė.

Visi sutiko, kad užrašyti metodai lūkesčius pateisina toli gražu ne visada.

Kodėl taip yra? - toliau klausinėjau. Niekas negalėjo tiksliai atsakyti. Visi jūsų išvardyti metodai yra riboti, - tada pareiškiau. - Jais kaip žaisliukais žaidžia jūsų protas ir verčia jus toliau klaidingai manyti, jog viskas jūsų rankose. Jūs išties nesate tie, kurie valdo savo likimą. Tikri stebuklai prasideda tada, kai atsisakote žaisliukų ir imate pasitikėti savo vidine erdve, kurios neriboja jokios ribos.

Paskui pasakiau seminaro dalyviams, kad kiekvienas žmogus, dažnai to net nesuvokęs, labiausiai trokšta anapus visų žaisliukų, anapus proto triukšmo esančios tikrovės, kurią mums įprasta vadinti Dievu. Paaiškinau, kad esama mažiausiai trijų gyvenimo pakopų: pradžioje žmogus yra auka, tada tampa savo gyvenimo kūrėju ir galiausiai, jei jį lydi sėkmė, susivokia esąs Dieviškumo tarnas. Pastarojoje pakopoje, kuri ir bus nagrinėjama šioje knygoje, prasideda nepaprasti stebuklai, o svarbiausia - jie vyksta beveik be jūsų pastangų.

Šiandien kalbėjausi su tikslų siekimo ekspertu, kuris nori vesti mano organizuojamus kursus (www.HypnoticGold.com). Apie tikslus jis yra parašęs tuziną knygų ir pardavęs milijonus jų egzempliorių. Jo filosofijos šerdis - išsiugdyti karštą troškimą pasiekti kokį nors konkretų tikslą. Tačiau tokia strategija netobula. Paklausiau, ką jis pasiūlytų žmogui, kuris tikslo užsibrėžti nesugeba, tuo labiau nemoka jo siekti.

Ak, jei žinočiau, - pradėjo jis, - galėčiau išspręsti daugumą pasaulio problemų.

Toliau jis ėmė aiškinti, kad tikslą pasiekti padeda didžiulis troškimas. Esą antraip žmogus nepajėgs laikytis drausmės, nesugebės susikaupti ir nesistengs.

O kas, jei jaučiu tik nediduką troškimą? - paklausiau. Tada tikslo nepasieksite. - Tai kaip pažadinti savyje tą troškimą, kaip susikurti motyvą?

Atsakyti jis negalėjo.

Tai ir bėda. Anksčiau ar vėliau visos saviugdos ir tikslų kėlimo programos pasirodo esančios neveiksmingos. Jei žmogus nėra pasirengęs siekti tikslo, jos bus bevertės. Kiekvienam turbūt pažįstama situacija, kai sausio 1 dieną pasiryžtame keistis, bet jau sausio 2 dieną visa tai užmirštame. Ketinimai būna geri. Tačiau kažin kas giliai mūsų viduje su tokiais gražiais norais nedera.

Kas gali padėti tokiose situacijose?

Šioje knygoje aprašytas havajietiškas metodas. Jis padeda apvalyti pasąmonę, o kaip tik ten ir slypi visos kliūtys. Jis padeda sutirpdyti paslėptas programas, neleidžiančias jums išpildyti savo troškimų, ar tai būtų gera sveikata, turtas, laimė, ar kas kita. Viskas vyksta mumyse.

Išsamiau paaiškinsiu tai knygoje, kurią dabar turite priešais akis. O dabar apmąstykite štai ką:

Visata radosi, kai Niekas išvydo save veidrodyje. Ši citata iš Toro Noretranderso knygos Vartotojo iliuzija (Tor Nørretranders, The Ussers Illiusion) reziumuoja esmę mentalinės kelionės linksmaisiais kalneliais, į kurią tuoj leisitės.

Trumpai tariant, knyga Jokių ribų kalba apie grįžimą į nulinę būseną - ten nėra nieko, bet viskas įmanoma. Taip, ten nėra minčių, žodžių, veiksmų, atsiminimų, programų, įsitikinimų... nėra nieko. Visai nieko.

Bet vieną dieną Niekas pamatė save veidrodyje ir gimėte jūs. Nuo to laiko ėmėte kurti ir nesąmoningai traukėte į save įsitikinimus, programas, atsiminimus, mintis, žodžius, poelgius ir kita. Daug programų nešiojatės savyje nuo pat būties pradžios.

Pagrindinis šios knygos tikslas yra kiekvieną jūsų gyvenimo mirksnį paversti stebuklu. Jie prasidės greitai. Kiekvieno jūsų stebuklai bus unikalūs, neįtikėtini, įstabūs.

Mano paties kelionės į šias žmogui nesuvokiamas dvasines erdves aprašyti beveik neįmanoma. Mano sėkmė viršijo beprotiškiausias svajones. Gyvenu apimtas nuolatinės pasigėrėjimo ir didžiulės pagarbos būsenos.

Kiekvienas į pasaulį žvelgia savu žvilgsniu. Religijos, filosofijos, gydymo sistemos, rašytojai, paskaitininkai ir guru suvokia pasaulį per tam tikrų idėjų prizmę. Tačiau ši knyga išmokys jus naudotis nauja prizme, todėl jūsų žvilgsnis taps nepaprastas. Ir vos tik jums tai pavyks, atsidursite erdvėse, kur nėra jokių ribų.

Primenu, kad ši knyga yra pirmoji istorijoje apie patobulintą havajiečių gydymo metodą - ho’oponopono savivokos sistemą. Be to, joje rasite aprašytą mano patirtį, kurią sukaupiau praktikuodamas šį metodą. Suprantama, rašiau knygą taip, kaip regėjau pasaulį. Jūsų akys mato kitką. Todėl norėdami visiškai suprasti ho’oponopono sistemą, turėtumėte sudalyvauti savaitgalio seminare ir patirti mokymo poveikį patys. (Seminarų tvarkaraščius galima rasti interneto svetainėse www.hooponopono.org ir www.zerolimits.info.)

Galiausiai šios knygos esmę galima būtų sutraukti į vieną žodžių junginį, kurį vartoti kaip tik ir mokysitės. Jis, beje, atskleidžia aukščiausią visatos paslaptį, jį dabar noriu ištarti jums ir Dieviškumui:

Aš tave myliu.

Nusipirkite bilietą ir patogiai įsitaisykite. Traukinys į jūsų sielos erdves pasirengęs išvykti.

Ir nepameskite skrybėlės.

Aš tave myliu.

Aloha no wau ia oe.

Dr. Džo Vitale (Ao Akua)

Ostinas, Teksaso valstija

 

Daugiau
SKU:
VIT001
Kategorijos:
Puslapių skaičius:
Vertėjas:
Tadas Jurevičius
Redaktorius:
Virginija Bertulienė
Leidimo metai:
2010
Ilustracijos:
Viršelis:
ISBN:
9786098050011
Formatas:
Popierinė
Svoris:
0.31
kg
Išmatavimai:
21.4
x
15
x
1.8
cm

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI

užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Newsletter signup

Palaukite...

Thank you for sign up!

Kontaktai

Drobės g. 62 - 303 kab.
Kaunas, LT45181

(+370) 687 86760
(+370) 654 67767
info@mijalba.com
© 2023 - LEIDYKLA MIJALBA / TAISYKLĖS IR SĄLYGOS / PRIVATUMO POLITIKA
cross-circle
Prekė įtraukta į krepšelį0
Prekių krepšelyje nėra
Tęsti apsipirkimą
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram