Įkvėpimo leidykla visiems

KVIETIMAS Į LAISVĘ

Neturime

APIE KNYGĄ/APRAŠYMAS
INFORMACIJA

Kvietimas i laisve Kolaza MoojiKnygelės formatas 9 x 14 x 0.8 cm, kiekis ribotas.

Pabudimas čia ir dabar kiekvienam.

Nuo pat laikų pradžios žmonija ilgisi pažinti tikrąją savo prigimtį ir rasti ilgalaikę laimę. Aibė Tiesos ieškotojų iš visos širdies stengiasi visiškai išsivaduoti, pabusti ir nušvisti. Tačiau tokia sėkmė, regis, juos aplanko itin retai.

„Kvietimas į laisvę“ veda į autentišką pabudimą, kurio daugelis ieškotojų siekia iki šios dienos. Knyga yra glausta, paprasta ir nuoširdi – didžiausias jūsų gyvenimo atradimas.

Atverskite šią knygelę...

Ištrauka iš knygos:

„Kvietimas į laisvę“ itin aiškiai ir tiesiai kreipia mus į Savęs pažinimą. Unikalus knygelės turinys spontaniškai užgimė per atvirą Mudžio satsangą Rišikeše, Indijoje, 2017 metais. Ištartas paprastais žodžiais, bet nepaprastas savo galia atskleisti Tikrovę – nekintančią ir negimusią sąmonę, kuria esame – Kvietimas įsižiebė tūkstančių viso pasaulio ieškotojų širdyse.

Mudžio užuominos lengvai prasiskverbia per paviršines skraistes, kurios iš pažiūros dengia žmogaus Esmę, ir greitai sugrąžina jo protą į šaltinį, tai yra širdį. Šias užuominas šiandienos ieškotojai atpažįsta kaip šviežią ir palankią Dievo – Begalinės Esaties – malonę.

Kiekviena šioje knygoje pateikta gairė yra būtina ir jos reikia besąlygiškai laikytis. Įsileiskite Mokytojo žodžius į širdį. Išgirskite juos ir pajuskite, kaip jie rezonuoja jūsų esybės gelmėse, iš kur jie ir atsklido. Neskubėkite pirmyn, kol vidumi neišjausite, neperprasite ir nepatvirtinsite kiekvieno sakinio.

Saugokitės proto tendencijų abejoti, interpretuoti ir iškraipyti. Stebėkite, su kokiu lengvumu ir paprastumu – tarsi vanduo į vandenį – į jus srūva pamokymai.

Kai Kvietimas jumyse pražys, stenkitės kuo dažniau patvirtinti jį savo širdies džiaugsmui. Bet kokios miglos prasisklaidys, kai prigimta jūsų Esmė atsiskleis jums kaip visa, kas egzistuoja.

 

Daugiau
SKU:
MOO004
Kategorijos:
Puslapių skaičius:
88
Vertėjas:
Tadas Juras
Redaktorius:
Leidimo metai:
2019
Ilustracijos:
spalvotos
Viršelis:
minkštas
ISBN:
9786094690648
Formatas:
Popierinė
Svoris:
0.072
kg
Išmatavimai:
9
x
14
x
0.8
cm

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI

užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Newsletter signup

Palaukite...

Thank you for sign up!

Kontaktai

Drobės g. 62 - 303 kab.
Kaunas, LT45181

(+370) 687 86760
(+370) 654 67767
info@mijalba.com
© 2023 - LEIDYKLA MIJALBA / TAISYKLĖS IR SĄLYGOS / PRIVATUMO POLITIKA
cross-circle
Prekė įtraukta į krepšelį0
Prekių krepšelyje nėra
Tęsti apsipirkimą
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram