Įkvėpimo leidykla visiems

GENOSKOPAS II

7.70  su PVM

Knygą

Kiekis

Turime

APIE KNYGĄ/APRAŠYMAS
INFORMACIJA

Tai yra antroji „Genoskopo“, išleisto 2016 metais, dalis, skirta giminės perduotam prakeikimui arba palaiminimui analizuoti. Labai specifinė ir miglota tema, apipinta įvairių prietarų ir baimių. Bijome to, ko nepažįstame. Knyga siūlo įsileisti šiek tiek šviesos ir nužvelgti prakeikimų temą, paanalizuoti ją astrologiniais įrankiais. Skaityti gali visi, net ir astrologijos neišmanantys žmonės, na, o astrologai galės lengviau analizuoti giminės prakeikimus ir palaiminimus.

Suprantame, kad šiuolaikiniame pasaulyje vos per šimtą metų labai stipriai pakito vakariečių požiūris į šeimą. Dažnai mums atrodo, kad šeima - tai tik žmonės, su kuriais privalome švęsti Kalėdas... Bet įsižiūrėję atidžiau pamatysime, kad su jais esame susiję labiau nei patys galvojame. Savo artimuosiuose matome savo paties atspindžius, nes būtent iš jų kraujo nuaustas mūsų išmintingas biologinis kūnas.

XXI amžiaus žmogus veržiasi į dvasinį ar profesinį tobulėjimą, sureikšmindamas dvasią, protą ir pamiršdamas, kad be fizinio kūno nieko panašaus net neturėtų galimybių siekti.

Knygoje sužinosime, kaip sąveikauja fizinis kūnas ir dieviškoji mūsų dalis – dvasia. Kuo jie vienas kitam reikalingi ir kokiu būdu juodu turėtų vienas per kitą realizuotis. Čia rasime ir patarimų, kaip elgtis, turint giminės prakeikimą, bei kokias galimybes duoda giminės palaiminimas. Išsiaiškinsime, ar yra galimybė suplanuoti palaimintą kūdikį, ir į ką atsižvelgti, kad jis išvengtų prakeikimo.

 

Daugiau
SKU:
STO020
Puslapių skaičius:
126
Vertėjas:
Redaktorius:
Leidimo metai:
2024
Ilustracijos:
Viršelis:
minkštas
ISBN:
9786094691645
Formatas:
Popierinė
Svoris:
0.15
kg
Išmatavimai:
21
x
14.3
x
1
cm

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI

užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Newsletter signup

Palaukite...

Thank you for sign up!

Kontaktai

Drobės g. 62
Kaunas, LT45181

(+370) 654 67767
info@mijalba.com
© 2024 - LEIDYKLA MIJALBA / TAISYKLĖS IR SĄLYGOS / PRIVATUMO POLITIKA
cross-circle
Prekė įtraukta į krepšelį0
Prekių krepšelyje nėra
Tęsti apsipirkimą
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram