Įkvėpimo leidykla visiems

360 LAIPSNIŲ MISTERIJA. Astrologinis orakulas

8.00  su PVM

Knygą

Kiekis

Turime

APIE KNYGĄ/APRAŠYMAS
INFORMACIJA

Knyga gali būti naudojama kaip orakulas ir kaip pagalbinė medžiaga astrologui.

Horoskopo ratą sudaro 360 laipsnių, visi jie turi savitą reikšmę. Planetos, keliaudamos dangumi per tuos laipsnius, užgauna skirtingas visatos natas ir kasdien skambina vis naujas realybės improvizacijas. Kiekvienas tampame ne tik tų improvizacijų stebėtoju, bet ir dalyviu. Susivokti keistuose gyvenimo įvykiuose dažnai nėra paprasta, nes pamirštame, kad tie, atrodytų, padriki įvykiai yra labai darnios sistemos dalys. Astrologinis orakulas lyg ugnies lašas trumpam apšviečia situaciją bendrame didelio ciklo kontekste. Knyga turi priedą – orakulo mistinį lauką.

Astrologai šias horoskopo rato laipsnių charakteristikas galės praktiškai naudoti analizuodami ir asmeninius horoskopus, ir tranzitines situacijas. Knygoje informacija pateikiama remiantis P. Globos, I. Vetrovo, D. Radjaro astrologijos mokymu.  

***

Ištraukos iš knygos

Rengdama knygai laipsnių simboliką naudojausi Dano Radjaro darbu „Astrologinė mandala", kuris į mano rankas pateko tiesiai iš mokytojo Igorio Vetrovo. Pats D. Radjaras remiasi 1931 metais Marko Edmundo Džonso (1888–1980) parašyta knyga „Simbolinė astrologija“, kuri buvo skirta jo paties įkurtai astrologinei „Sabos asamblėjai“. Abu autoriai laipsnių simbolių aiškinimą nuolat tobulino ir publikavo vis naujas versijas, pvz., D. Radjaras savo komentaruose pasitelkė K. G. Jungo filosofiją. Visgi pirminis šaltinis yra aiškiaregė Elza Viler (Elsie Wheeler), kuri pirmoji įvardijo tokius astrologinio rato laipsnių simbolius. Manyčiau, kad jie tokie pat reikšmingi kaip ir 22 Taro kortos ar 64 senovės kinų „Permainų knygos“ simboliai. Kadangi aiškiaregė gyveno XX amžiaus pradžioje Amerikoje, simbolikoje matysime daug to laikmečio ir to žemyno aktualijų.

Trumpai apie simbolių kilmę. Tai įvyko 1925 metais didžiuliame San Diego parke. Astrologas, rašytojas, scenaristas M. E. Džonsas atsivežė čia aiškiaregę Elzą Viler, kuri turėjo gebėjimą matyti simbolius ir taip padėdavo žmonėms sunkiu metu. Šie du žmonės įsitaisė ramioje parko vietoje. Astrologas atsivežė 360 mažų popierinių kortelių, ant kurių buvo surašyti zodiako ženklai ir laipsniai. Jis korteles gerai išmaišė kaip kortas. Tada M. E. Džonsas traukė po vieną kortelę taip, kad nei jis pats, nei E. Viler nematytų, kas ant jos parašyta. Aiškiaregė tuoj pat nupasakodavo simbolį. Ant tuščiosios kortelės pusės vyras viską iškat užrašydavo. Tai vyko labai greitai. Jie užtruko vos 8 valandas. Per valandą po 45 simbolius! Pats M. E. Džonsas manė, kad tame dalyvavo aukštesnė sąmonė, kurią jis siejo su okultine Sabos brolija, egzistavusia senovės Mesopotamijoje, dėl to per E. Viler aiškiagirdystės kanalą gautiems simboliams suteikė pavadinimą – Sabos simboliai. Jis ir pats pusę amžiaus turėjo grupę mokinių, kurie buvo pasivadinę „Sabos asamblėja“.

Kaip teigia D. Radjaras, 360 laipsnių simbolika gali būti naudojama bet kokiems ciklams interpretuoti, nes ji paaiškina visas ciklo vystymosi stadijas. Gyvenimo ciklai – tai uždaras archetipinių fazių ratas. Aš pati laipsnių simboliką naudoju vis dar kuriamoje dvasinėje praktikoje „Absoliutaus rato misterija“. Sabos laipsnių simboliai unikalūs tuo, kad kiekvienas frazės žodis yra simbolis, todėl verčiant šiuos simbolius į kitas kalbas negalima nutolti nuo originalo.

Simbolių interpretacijų kalba bus tikrai nekasdienė. Supraskime, kad šios interpretacijos buvo parašytos XIX amžiaus pradžioje tam laikmečiui būdinga sudėtinga filosofine maniera. Pradžioje norėjosi tą kalbą supaprastinti, bet tokiu būdu prarandami dideli prasminiai klodai. Štai kodėl turiu rekomendacijų, kaip geriau būtų skaityti laipsnių simbolių interpretacijas:

  1. Pirmiausia, labai patariu perskaityti visą knygą nuo pradžios iki galo, nes simboliai siejasi vieni su kitais. Tikrą simbolio prasmę pajausime tik turėdami visą ciklo patirtį.
  2. Kiekvieną laipsnio apibūdinimą reikia perskaityti labai lėtai, įsigilinant į kiekvieną žodį. Tie žodžiai gali būti nesuprantami, tarptautiniai. Naudokimės internetu ir išsiaiškinkime jų reikšmes (bus proga plėsti savo pažinimo lauką!).
  3. Gali atrodyti, kad skaitant sakinį po sakinio, jie niekaip nesisieja, kad viename sakinyje kalbama apie batus, o kitame jau apie ratus... Tai visiškai normalu. Nepamirškime, kad šiuos tekstus rengė psichologai-mistikai, todėl mūsų pasąmonėje tekstai palieka tokią patirtį, kokia būtina tam simboliui suprasti.
  4. Kiekvienas išgyventas simbolis į jūsų vidų atneš didesnį ar mažesnį katarsį, nes būsite patyręs kažkurią visatos tiesą.
  5. Perskaitę visą knygą, jei turite galimybę, simbolius galite išmedituoti, skirdami jiems daugiau laiko. Pavyzdžiui, vienas simbolis per dieną. Tokiu atveju tikslinga būtų susižinoti, kuriame laipsnyje tą dieną stovi Saulė, ir medituoti būtent į tą simbolį.
  6. Knygoje pateikti simboliai gali tapti jūsų orakulu, padedančiu atsakyti į svarbius klausimus. Nepiktnaudžiaukite tuo, bet ir nepamirškite apie tokią galimybę.
  7. Jei esate astrologas, taikykite laipsnių simboliką savo darbe, nes ji padės paaiškinti horoskopo planetų subtilias reikšmes.

SABIJOS SIMBOLIAI

AVINAS

1° (Avino 1°)

Laipsnio valdovas – Marsas

Spalva – raudona

Kūno vieta – smegenys

Totemas – laukinis šernas

Laipsnio simbolis – ką tik iš vandens pakilusi moteris; ją apkabina ruonis

Naujų sąmonės formų pasireiškimas. Būti individualia sąmone reiškia pakilti iš giminės ir kolektyvinės sąmonės vandenyno, kuris pasireiškiančiam protui yra pasąmoningas. Šis pasireiškimas yra pirmasis įvykis. Vandenynas čia simbolizuoja įsčias, gimdą, kurią reikia palikti praeityje ir žengti naują žingsnį. Pradžioje yra Veiksmas, Aktas, bet dažnai jis nepastebimas, neužtikrintas. Mažas iš sėklos išlindęs daigelis nešaukia apie savo egzistavimą. Jam dar reikia prasibrauti pro dirvą, kuri simbolizuoja praeities liekanas. Jis pilnas potencialo. Simbolyje veikia moteris, kuri išreiškia nesąmoningą giminės biologinę prigimtį, troškimą būti. Ją apkabinęs ruonis simbolizuoja žinduolį, kuris kartą jau išgyveno biologinį, evoliucinį, nesąmoningą pasireiškimą, bet grįžo į jūros „įsčias“. Ruonis simbolizuoja regresiją. Ši scena išreiškia praeities bandymų nesėkmes, kurias prisimename iš savo evoliucijos kelio pradžios, pirmųjų ciklų. Veržimąsi pirmyn ir aukštyn stabdo regresyvi baimė ir nepasitikėjimas. Kovos lemtis priklauso nuo to, kurios jėgos bus stipresnės – nukreiptos į ateitį ar praeitį. Kiekvienas potencialas turi dvilypę galimybę – eiti pirmyn arba grįžti atgal, tobulinti sąmonę arba grįžti atgal į mėšlą, kosminę dulkę, chaosą. Raktinė frazė čia – „proveržis būti“.


 

Daugiau
SKU:
STO010
Puslapių skaičius:
420
Vertėjas:
Redaktorius:
Monika Baltrušaitė
Leidimo metai:
2020
Ilustracijos:
juodai baltos
Viršelis:
puskietis
ISBN:
9786094690952
Formatas:
Popierinė
Svoris:
0.58
kg
Išmatavimai:
21.5
x
15
x
2
cm

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI

užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Newsletter signup

Palaukite...

Thank you for sign up!

Kontaktai

Drobės g. 62 - 303 kab.
Kaunas, LT45181

(+370) 654 67767
info@mijalba.com
© 2024 - LEIDYKLA MIJALBA / TAISYKLĖS IR SĄLYGOS / PRIVATUMO POLITIKA
cross-circle
Prekė įtraukta į krepšelį0
Prekių krepšelyje nėra
Tęsti apsipirkimą
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram