Įkvėpimo leidykla visiems

ŽVAIGŽDŽIŲ SĖKLŲ ORAKULAS (su kortų priedu)

22.00  su PVM

Knygą

Kiekis

Turime

APIE KNYGĄ/APRAŠYMAS
INFORMACIJA

Žvaigždžių sėklų orakulas yra skirtas žvaigždžių sėkloms, tai yra sieloms, kurias labai traukia viskas, kas paslaptinga ir nežinoma. Žvaigždžių sėkla yra „sena siela“ – žmogus, kurio siela patirčių sėmėsi ne tik Žemėje, bet ir kitose Visatos vietose.

Galbūt mes visi esame žvaigždžių sėklos, bet kai kurių mūsų žvaigždžių sėklų bruožai pastebimi aiškiau, nes prisiminimus dengiantis šydas yra plonesnis. Arba galbūt kai kurios sielos daugiau kartų (arba pastarųjų gyvenimų) buvo įsikūnijusios įvairiose žinomos ir nežinomos Visatos vietose.

 

Apie autorę

Rebecca Campbell yra rašytoja ir dvasinėms temoms atsidavusi kūrėja. Ji veda dvasinio suaktyvinimo užsiėmimus visame pasaulyje ir suteikia žmonėms galimybę patirti savo sielą.

Rebecca Campbell parašė bestselerius Light is the New Black („Šviesa yra naujoje juoda“), Rise Sister Rise („Kilkite, seserys, kilkite“), sukūrė orakulą „Išskleisk savo šviesą“ (Work Your Light Oracle Cards), taip pat įkūrė Rise Sister Rise bendruomenę. Visais savo kūriniais Rebecca skatina žmones visame pasaulyje daugiau laiko praleisti su savo siela.

Savo pirmą pabudimą Rebecca patyrė paauglystėje ir nuo tos akimirkos studijuoja intuityvius mistinius menus. Per savo darbus ji veda mus į mūsų vidinę šventyklą ir moko mūsų sielos šnabždesius paversti tikslingais veiksmais.

Rebecca Campbell gimė Australijoje, o šiuo metu gyvena Glastonberyje, Jungtinėje Karalystėje.

 

Apie dailininkę

Danielle Noel užsiima įvairiais menais ir kuria intuityvias dvasinės sveikatos priemones dvasiniams ieškotojams ir praktikuotojams. Ji sukūrė visame pasaulyje žinomus taro kortų rinkinius The Starchild Tarot („Žvaigždžių vaiko taro“) ir The Moonchild Tarot („Mėnulio vaiko taro“), taip pat iliustravo kortų rinkinį „Išskleisk savo šviesą“. Danielle Noel per savo kūrybą nori padėti kitiems rasti savo kelią ir savo šviesą.

Savo unikaliuose kūriniuose ji sujungia senovės tradicijas, turtingą simboliką ir šventą išmintį. Danielle Noel gyvena Britų Kolumbijoje, Kanadoje, kartu su savo partneriu, dviem šunimis ir kate.

 

Daugiau
SKU:
CAM003
Puslapių skaičius:
Vertėjas:
Redaktorius:
Leidimo metai:
2024
Ilustracijos:
Viršelis:
ISBN:
9786094691560
Formatas:
Popierinė
Svoris:
0.380
kg
Išmatavimai:
10
x
4.5
x
13.80
cm

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI

užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Newsletter signup

Palaukite...

Thank you for sign up!

Kontaktai

Drobės g. 62 - 303 kab.
Kaunas, LT45181

(+370) 654 67767
info@mijalba.com
© 2024 - LEIDYKLA MIJALBA / TAISYKLĖS IR SĄLYGOS / PRIVATUMO POLITIKA
cross-circle
Prekė įtraukta į krepšelį0
Prekių krepšelyje nėra
Tęsti apsipirkimą
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram