Įkvėpimo leidykla visiems

SEPTYNI BŪTIES PLANAI. E. knyga (PDF formatas)

Neturime

APIE KNYGĄ/APRAŠYMAS
INFORMACIJA

Teta gydymo metodo filosofija.

Viannos Stibal „Septyni būties planai“ yra knygų „Teta gydymas“ ir „Teta gydymas pažengusiesiems“ priedas. Tačiau ją galima skaityti ir neskaičius šių knygų.

Autorė išsamiai aprašo būties planus, padedančius geriau suvokti, kodėl ir kaip veikia kūrinija fiziniame bei dvasiniame lygme­nyje ir kaip visa tai susiję su mumis visuose mūsų esybės lygmenyse: mentaliniame, dvasiniame, psichiniame, fiziniame ir emociniame.

Labai svarbu gerai suprasti būties planų koncepciją, nes kartu tai yra pagrindiniai vadovavimosi principai, padedantys suprasti Teta gydymo meną. Teta gydymas® yra vienas veiksmingiausių energinio gydymo metodų, tai meditacinis procesas, kuris, kaip teigia Vianna Stibal, sužadina fizinį, psichologinį ir dvasinį gijimą, pasitelkiant teta smegenų bangas.

"Mes visi ieškome Dangaus vartų. Ar būtume turtingi, ar vargšai, religingi ar agnostikai, giliai širdyje viliamės, kad jie egzistuoja – vartai į gyvenimą, esantį už šio ribų, į aukštesnę sąmonę, ir tiems, kurie juo tiki, – į Dievą.
Dangaus vartai yra mūsų įsitikinimų sukurtas barjeras, skiriantis mus nuo mylinčio Dievo.
Galbūt, jeigu mūsų įsitikinimų vartai subyrės į šipulius, pažinsime Dievą šiame mirtingame kūne. Galbūt, anot Mokytojo Ekharto, Dievas neegzistuoja be mūsų, kaip ir mes neegzistuojame be Dievo.
Mano įsitikinimu, Viana ir kiti į ją panašūs žmonės ateina čia atverti mums Dangaus vartų ir laikyti jų atvertų, kad tarp mūsų ir mylinčio Dievo nebūtų jokio atsiskyrimo.
Būties planai yra žemėlapis, parodantis mums kelią į Dangaus vartus." - G.Stibal

Daugiau
SKU:
STI013
Kategorijos:
Puslapių skaičius:
288
Vertėjas:
Živilė Šileikaitė
Redaktorius:
Renata Buinickienė
Leidimo metai:
2024
Ilustracijos:
juodai baltos
Viršelis:
ISBN:
9786094691690
Formatas:
Elektroninė PDF
Svoris:
kg
Išmatavimai:
21
x
15.2
x
2.1
cm

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI

užsiprenumeruokite naujienlaiškį

Newsletter signup

Palaukite...

Thank you for sign up!

Kontaktai

Drobės g. 62 - 303 kab.
Kaunas, LT45181

(+370) 654 67767
info@mijalba.com
© 2024 - LEIDYKLA MIJALBA / TAISYKLĖS IR SĄLYGOS / PRIVATUMO POLITIKA
cross-circle
Prekė įtraukta į krepšelį0
Prekių krepšelyje nėra
Tęsti apsipirkimą
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram